Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Gyermekem édesapjával szétmentünk pár napja. Az volt az oka, hogy le kellett költöznie a kereszt anyjáékhoz vidékre munkaügyben, csakhogy úgy néz ki, hogy ott is marad, mert hosszútávú munka, csakhogy nagyon keveset fizetnek. Párom meg választás elé állított. Vagy leköltözünk oda a gyerekünkkel vagy, ha pedig nem, akkor vége. Mert ő ezt úgy gondolta, hogy 3-an bérelnénk egy lakást, csak kb összesen gyerekkel együtt, aki még pelenkás, kellene kijönnünk összesen 100 ezer ft-ból havonta. Keresztszüleihez nem mehetünk, mert már nincs hely. Csak, hogy az is a probléma, hogy én jövőre be iratom a babámat bölcsibe és lehet, hogy akkor visszamennék dolgozni a munkahelyemre, és az a baj, hogy ott vidéken, ahol semmi sincs, mert inkább tanyának mondanám, mint vidéknek, nem tudnék hol dolgozni, nincs ott semmi játszóház féleség sem, semmi, ahová el lehetne vinni a kislányunkat. Kértem, hogy jöjjön vissza hozzánk és itt is vannak lehetőségek, de nem, ő még csak látni sem akarja a lányát, ha nem költözünk oda le, engem meg nem ért meg. Még csak karácsonykor sem jött haza, nem vett a gyerekünknek semmit. Mi tévő legyek? Én nem akarom, hogy a gyerekemből vidéki ember legyen, ahol nem lesznek majd lehetőségei! Én az ő jövőjét nézem elsősorban!
2013. dec. 26. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Vidéki gyereknek lenni nem rossz. :D

A gond a férjeddel van, jobb hogy elment, nem keseríti meg a további életed, találj egy pótapukát és éljétek tovább az életeteket. A jelenlegi férjedért a leírtak alapján pedig nem kár, menjen... ha ilyen önző f*8sz.

2013. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tipikus pesti szöveg. "Vidékre"..


Mégis hol van az a "vidék"? Felvilágosítalak, a "vidéken" lakik Magyarország 80%-a.


És mi az, hogy vidéki ember? Magyarország kis ország, könnyen lehet mozogni, teljesen mindegy, hogy valaki hol nevelkedik, bármikor felköltözhet a fővárosba vagy akárhova kb. 1 nap alatt.


Azt sem értem, hogy egy ilyen fontos dolog, hogy munkaügybe hosszútávon le kell költöznie, miért nem egy komoly megbeszélés tárgya?


A férjed amúgy egy primitív ember lehet, de te sem vagy sokkal okosabb nála.

2013. dec. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amíg nem ismersz, addig nincs jogod leprimitívezni! Amúgy meg egy kis tanya féleségben lakik a párom, ahol a gyerekemnek tuti, hogy soha semmi jövője nem lenne! Ott van egy iskola és kész meg egy munkahely! Játszótér, strand, mozi, meg egyéb játszási, szórakozási lehetőség nuku. Ahhoz, hogy feljöjjünk Pestre onnan 3-an lenne oda-vissza az út vagy minimum 4 ezer forint és akkor még nem voltunk sehol. Meg mi az, hogy 1 nap alatt fel lehet költözni? Egyeseknek milyen könnyen megy az élet! Akkor meg minek minek menjek le, ha úgy végződne, hogy visszajönnénk a kislányommal, ha nem válna be a vidéki élet!
2013. dec. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!