Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az ágyamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az ágyamba be tudok csalogatni csomó lányt, de az életembe senkit?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár hónapban (lassan egy éve) mióta vége lett egy komolyabb kapcsolatomnak, azóta több mint egy tucat lány megvolt, de akivel komolyabban is el tudtam volna képzelni azokkal néhány randi lett csak, és lekoptattak. Jóképű vagyok, értelmes, vicces, jó az ágyban (ezt mondjuk csak az ilyen kis kósza csajok tudták meg) és mégse sikerül egy normális lányt találni
2013. dec. 27. 00:33
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
én is épp 25 vagyok :D
2013. dec. 27. 00:52
 12/27 anonim ***** válasza:
ezek szerint a korral jár:))
2013. dec. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, de a túl sok kereséstől már "csömöröm" van :D

öregszek, na :P

2013. dec. 27. 00:57
 14/27 anonim ***** válasza:
kicsit szüneteltesd, majd megjön hozzá megint a kedved! csak semmi hosszútávú következtetést ne vonj le:)
2013. dec. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
na igen, már múltkor megfogadtam hogy legközelebb csak a barátnőmmel csinálom, de aztán sajna csak nem bírtam betartani :D
2013. dec. 27. 01:07
 16/27 anonim ***** válasza:
az még nem baj:) igényei mindenkinek vannak, nem? csak ne túl gyakran, hogy ne égj ki...
2013. dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
lehetek a koszorús lány?
2013. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Jóképű vagyok, értelmes, vicces, jó az ágyban"


És mindenek felett szerény.

2013. dec. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
azt már nem akartam odaírni. De ha ezeket nem írom le, akkor jöttek volna azok a válaszok, hogy biztos azért mert ez meg az vagyok...
2013. dec. 27. 01:28
 20/27 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj azzal, ha valakinek egészséges az önértékelése.. Az álszerénykedés sokkal zavaróbb.

Egyébként lehet, csak nem hozzád való csajoknál próbálkozol.. fene tudja. Valahogy engem se szeret a Kupidó, de addig teljesen jó egyedül :D

25/L

2013. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!