Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az ágyamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az ágyamba be tudok csalogatni csomó lányt, de az életembe senkit?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár hónapban (lassan egy éve) mióta vége lett egy komolyabb kapcsolatomnak, azóta több mint egy tucat lány megvolt, de akivel komolyabban is el tudtam volna képzelni azokkal néhány randi lett csak, és lekoptattak. Jóképű vagyok, értelmes, vicces, jó az ágyban (ezt mondjuk csak az ilyen kis kósza csajok tudták meg) és mégse sikerül egy normális lányt találni
2013. dec. 27. 00:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Szerintem semmi baj azzal, ha valakinek egészséges az önértékelése.."


A helyes önértékelés természetesen nem baj, hanem elvárás. Viszont az a tény, hogy a kérdező nem tud összeszedni egy normális kapcslatot, de mégis kizárólag a pozitív tulajdonságait sorolja fel - holott a téma szempontjából fontosabbak lennének a negatív tulajondsáai -, nem vall helyes önértékelésre. Akinek helyes az önértékelése, az tisztában van az előnyeivel és a hátrányaival is, és ezekből le tudja vezetni, hogy mi is a gond. A kérdezőnél ez nincs meg, ergo az önértékelése nem helyes.

Amúgy meg miért nem írtok egymásnak? 25/L, te szinte minden hozzászólásra reagálsz, ki tudja.

2013. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Téves, alig szoktam itt a gyakorin bármire válaszolni, csak amikor épp nem olyan mozgalmas a napom a munkahelyemen :)

Egyébként sem várok választ, egyébként pedig számtalan olyan embert ismerek, akikkel az égvilágon semmi baj nincs, mégsem találnak párt. Szerencse kérdése is valamilyen szinten :)

2013. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Téves, alig szoktam itt a gyakorin bármire válaszolni"


Én erre a kérdésre gondoltam, és itt tényleg szinte minden válaszra reagálsz...

2013. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ez a harmadik hozzászólásom a témában (az előző válaszom neked, ill. az, amire te reagáltál).. de végül is most már mindenre reagálok, igaz :D
2013. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Amúgy ketten vagyunk 25 éves lányok, szerintem egy embernek hisztek minket:)
2013. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

És mindkettőtöknek 89%-on áll a hasznossági mutatója, ráadásul ugyanolyan az írásképetek. Ikrek vagytok?


Vicces, hogy itt kéreted magad. Miért nem írsz te a kérdezőnek?

2013. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
nos, én láthatóvá tettem a nevem, most már ugye nyilvánvaló hogy 2 ember vagyunk? olyat tudtommal nem lehet csinálni, hogy csak bizonyos hozzászólásaimnál látsszon. De a hasonlóság amúgy tényleg kísérteties!:)
2013. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!