Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal 3 hete vagyunk együtt a csókón kivűl nem történt még semmi és nem is akarjuk a barátnőm szerint kurva vok azé mer h egyszer 1 kivágott felsőben + látta a melleimet és szerinte már pettinletünk is de ez persze nem igaz mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 23:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmit

A barátnőd egyszerűen hülye és nem kell rá figyelni

2008. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem igaz akkor fel se vedd.amugy nem lehet hogy a barátnőd féltékeny?van aki ilyen okból szokott ilyeneket mondani másra...
2008. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne is foglalkozz a barátnőddel. Ha komolyan ilyet gondol róad, akkor nem is igazi barátnőd. Attól mert kivágott felsőt hordasz, még nem vagy kurva. Fogadni mernák, hogy a barátnődnek nincs barátja és rettenetesen féltékeny. Vagy ha van, akkor nincs rendben köztük valami és féltékeny a te kapcsidra, mert jól megvagytok. Mondd meg neki, hogy ha ezt gondolja rólad, akkor inkább felejtsen el és nem ilyen egy igazi barátnő, hanem örül a másik boldogságának.
2008. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
és h adjam a tudtára h száljon le rolunk. persze nem akarom h + sértődjön
2008. júl. 14. 23:39
 5/17 A kérdező kommentje:
amúgy van pasija csak kicsit messze laik töle az én pasimmal 1 városban lakunk és ténéeg noan + vagyunk
2008. júl. 14. 23:41
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám hogy: "Szállj már le erről a témáról, ez csak rám - ide a fiú neve kerül-re tartozik!"
2008. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
értem de az a baj hogy naon sértődékeny de mostanában nem áll jól a szénája a pasik terén és sztem tetszik is a psim a barátnőmnek me sztem kék szemeknek és szőkésbarna hanak nem lehet ellen állni. :D és attól félek h elüldözöm magam mellöl a féltékenységemmel ebből már voltak számos viták is
2008. júl. 14. 23:44
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő téged kurvának nevezett akkor te ne törd azon a fejedet hogy hogyan mondd meg neki hogy ne sértsd meg őt!nincs joga ennyi miatt annak nevezni téged.ő is lehet féltékeny rád,de ezekből itélve nem valami hűséges legjobb barátnő...
2008. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
tom h nem a legjobb barátnőm csak az a baj h én sulit váltottam és nem akarok úgy elmenni a régi sulimból h ellenségeket szerezzek
2008. júl. 14. 23:50
 10/17 anonim ***** válasza:
a barátnőd azt sem tudja miről beszél ..... szánalmas már bocs, ha a fiúd annyira számít akkor én hagynám a picsába azt az állítólagos "barátnőt" mert az ilyen nem barát
2008. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!