Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal 3 hete vagyunk együtt a csókón kivűl nem történt még semmi és nem is akarjuk a barátnőm szerint kurva vok azé mer h egyszer 1 kivágott felsőben + látta a melleimet és szerinte már pettinletünk is de ez persze nem igaz mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 23:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a tanácsaitokat:)
2008. júl. 15. 10:41
 12/17 anonim ***** válasza:
Egészen ráismertem az én barátnömreXD Nekik nem jön össze a szex meg a srác bunko én meg jol megvagyok a párommal.Ezért néha ö is beszol nem tud mit lesezolni mert féltékeny.Ha hülye akkor leszarom majd felhiv.Nem kell vele foglalkozni hidd el engedd el a füled melett majd megkeres ö téged.
2008. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Barátnőd féltékeny egy kicsit rohadtul :D

Amúgy ha 3 hete együtt vagytok már akkor mehetne már szex nyugodtan, ha nem vagy szűz...

2008. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez azért hülyeség mert ha a legjobb barátnőd akkor

1: hisz neked!

2: boldognak akar látni!

3: nem akarja elszedin a pasidat!

4: ha elmondod neki h nem történt semmi ő meg aztmondja h mégis akkor lehet h azért mert ő megtette és megbánta és ugyanabba beleakar üldözi... hogy tedd meg teis!

2008. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy a kurvázás nem a kivágott felsőkből indul.

Ne is törődj a "barátnőddel" (mert ilyen nem barátnő, már bocsánat) Hogyha te tudod, hogy nem pettingeltetek, akkor miért érdekel az, hogy a barátnőd féltékeny? Egyelőre hagyd békén, ne akarj "békülgetni". És nyugi, nem szerzel ellenséget csak egy féltékeny embert ;)

Amíg nem érzed magad késznek, ne feküdj le a barátoddal (függetlenül a b.nőd véleményétől) de hogyha szerinted és a barátod szerint is készek vagytok és igazán szeretitek egymást, akkor miért ne? Ne félj, hogy haragudni fog rád a barátnőd! :) Légy önálló, ne más irányítson. (Tulajdonképp ezekkel a megjegyzéseivel a b.nőd irányítani akar afelé, hogy még véletlenül se legyen szex közted és a párod közt)

2008. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
sztem,.... a barátod nem tiszta!!!sztem nincs abba semme baj ha kivágott felsöbe járkálsz legalább megnéznek a pasik;)
2008. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Figyelj hány éves vagy??? mert ha 13 vagy kevesebb és úgy mutogatod a melled 1 pasinak az télleg k***ság de ha több vagy mint 14 akk nem az...Barátnődnek monnd meg h nem rá tartozik sztem is csak féltékeny h neked van fiud esetleg szebb vagy nála...Vagy ülj le vele beszélni h mért mondja


11/L

2011. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!