Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pártalálás inkább a szerencs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pártalálás inkább a szerencsén múlik vagy a kapcsolatban élők "tudnak" valamit, amit a többiek nem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 19:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

van olyan típus aki vonzó kapcsolatra


én is ilyen vagyok, látják bennem a leendő apukát

2013. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Tarnolf ***** válasza:
100%
Te vagy a saját szerencséd kovácsa szóval nem, nem azon múlik, hanem csakis rajtad.
2013. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

Ha nő vagy, akkor a pártalálás azon múlik, hogy ki tudod e mondani az igen szócskát.

Ha férfi, akkor számít a külső, testtömeg, testmagasság, a társadalmi rang, a pénz, a szinészi képesség... és még sorolhatnám. Természetesen a szerencse is tényező.

2013. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A véletlenen, hogy találkozol-e a megfelelő személlyel. Legalábbis akiknek a pártalálás nem valami megoldandó feladat, hanem hagyják, hogy alakuljanak a dolgok ahogyan jönnek...


A másik tábor meg akik ismerkednek boldog-boldogtalannal, hogy végre legyen valakijük, nekik kell a tudás is gondolom, hogy fel tudjanak szedni valakit.

2013. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"van olyan típus aki vonzó kapcsolatra

én is ilyen vagyok, látják bennem a leendő apukát"


Hány éves vagy kedves válaszoló? Azért kérdezem, mert meglátásom szerint a huszonéves nőket a dolce vita party...party...party témán kívül semmi nem érdekeli. Az anyaság pláne nem.

2013. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a kapcsolatban lévők tettek is érte, míg te otthon üldögélsz :) kb ennyi az egész..
2013. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30+, de mindig ezt látták bennem. persze a potya szexet is mert sportolok.
2013. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#5 Dehogynem, 19 éves testvérem folyton valami buliban lóg de közben szívesen lenne már anya is akár most azonnal. A partyzás nem feltétlen zárja ki náluk, hogy akarjanak kölyköket.
2013. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Na már bocsánat, légyszives, tisztelet a kivételnek!

19 éves lány vagyok, és igen is egy családra vágyom!

Nem bulizok, nem cigizek, nem iszok, nem dolce vita!!!

Vannak kivételek!!!!!

Én részben kivételnek érzem magam, és részben épp ezért nehezebben is megy a pártalálás, mivel én is egy ilyen "kivétel" fiúra vágyom...

Amit így általában észre vettem, az az, hogy minél jobban görcsöl az egyén, hogy na most kell most kell kapcsolat, annál nehezebben jön... szerencsén is múlik sok minden, de, ha az egyén nem nyit a világ fele, akkor ne várja, hogy a világ nyisson feléje...

2013. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 BlackSword ***** válasza:

Olyan, h szerencse nincsen, sem itt, sem sehol... A gond veled van... Mert vagy tutyimutyi vagy, vagy ronda, vagy csak simán nem önmagadat adot...


Minden lehet változtatni azzal, ha elmész sportolni...

2013. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!