Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pártalálás inkább a szerencs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pártalálás inkább a szerencsén múlik vagy a kapcsolatban élők "tudnak" valamit, amit a többiek nem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 19:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Minden lehet változtatni azzal, ha elmész sportolni..."


Értsd legyél kigyúrt bunkó, vagy léhűtő focista, mert Magyarországon más sport nem létezik...

2013. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát, én lány vagyok, de azért sportolok, de nem sokat segít...
2013. dec. 27. 21:00
 13/18 anonim ***** válasza:

Ne legyél túl félénk, bizz önmagadban és a saját vonzerődben, mert úgy sokkal több ember felfigyel majd rád!

Nem az számít, hogy tökéletes legyen az alakod, hanem az, hogy sugározzon belőled az a valami, ami megfogja az embereket, és amit csak te tudsz önmagadban generálni!

2013. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Előző voltam

Azt még oda szerettem volna írni, hogy a jó párkapcsolatban elő emberek többsége nem tökéletes alakú, nem hétszépség, de még is megvan bennük az a valami, az önbizalom!

2013. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerencsén múlik nagyrészt. Bár az nem szerencse, hogy éveken át hülye voltam, és nem vettem észre (vagyis de, de homokba dugtam a fejem), hogy egy igazi szociopatára próbálok jövőt építeni, szóval igen, a párkapcsolatban élők tudhatnak valamit: nem kezdenek olyannal, akivel nem érdemes, és ha időközben felismerik, hogy gáz van, dobbantanak és keresnek arra érdemes embert. Na azt megtalálni, az a szerencse.
2014. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 BlackSword ***** válasza:

"Értsd legyél kigyúrt bunkó, vagy léhűtő focista, mert Magyarországon más sport nem létezik..."


Azért elég szegényesek az ismereteid, mert a gyúrás nem sport... És nem a foci az egyetlen sport...


Én pl atlétikára, küzdősportra vagy harcművészetre gondoltam... De lehet úszás, vagy bármi más...

2014. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Valamennyire szerencse kérdése, de inkább tudás.

Persze az, hogy a neked megfelelő ember belédbotlik e, az szerencse kérdés, de utána reagálni is kell rá valahogy.

Teszem azt össze is jöttök, mert ez nem a nehéz része a dolognak, inkább a megtartás. És nem 1-2 hónapig, hanem évekig.

Hogy a kapcsolatért tegyél. Folyamatosan, másképp nem működik. Mindkét fél, mert ha csak az egyik akkor se. Ezt mind a két félnek tudnia kell, megértőnek kell lenni, tudni kell beszélni a problémákról, tudni kell közösen megoldani őket. Az sem hátrányos, ha azonosak az elvárások, majdnem minden fontos területen. Pl anyagiak, jövőtervek, család stb.


Szerintem sokan csak akarnak, de azt azonnal és rengeteget, és ezzel szemben semmit nem nyújtanak vagy csak röhejesen keveset és ezt nem látják be. Se a nők se a férfiak. Ez egy általános társadalmi probléma, de ha okos vagy, akkor úgyis ki tudod szűrni, hogy ki való melléd.


A sport tényleg jó. :D


A másik, hogy én nem vagyok egy partiarc, dolce vita lány, kb félévente megyek maximum egy kis házibuliba, de ettől függetlenül se akarok gyereket.

Szóval ne gondolkodjatok fekete-fehérben, mert az sem visz senkit előbbre és a korlátolt gondolkodás is csak ellened dolgozik, ha értékes párkapcsolatot szeretnél.

2014. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mindkettő. Jócskán van benne része a szerencsének is. De ugyanakkor ha pl én nem tettem volna semmit az ügy érdekében, csak vártam volna a sült galambot, akkor ma egyedül lennék és nem a férjemmel...


Mindenkiben van vonzó, ami hozzásegít a társtaláláshoz. Van aki szépséggel, külsőségekkel hódít, és van olyan aki nem szépség, nem modellalkat, mint én is, viszont olyan személyiségem van ami sokaknak nincs. Bennem pl ez vonzó:)

2014. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!