Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet szép barátnőm? 15/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet szép barátnőm? 15/F

Figyelt kérdés
Szòval egy csomó olyan fiú van aki gnòm, meg hàt elég ronda, de mégis van barátnőjük, meg gyökerek, rossz tanulok. Én jol is tanulok, sok jò baratom van, sokan szeretnek. Magas,sportos vagyok,jòl öltözött. Hogy legyen olyan szép baràtnőm? Normális valaszokat kérek. Köszönöm.

2013. dec. 27. 20:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Többen mondtàk, hogy jól nézek ki, szerintem se vagyok csùnya, csak hàt szeretnék egy szép csajt.
2013. dec. 27. 21:18
 12/15 anonim ***** válasza:
A szép barátnő is büdöset sz.rik :DD
2013. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kedves 10valaszolò, igen jòl tanulok, de jarok bulizni is. Szabadidőmben sportolok szívesen vagy barátaimmal vagyok.
2013. dec. 27. 21:24
 14/15 anonim válasza:

Szégyen!

Mindenki egyből a pénzre gondol, meg a külsőre.

Az a baj gondolom túl kedves vagy és ne érdekeljen annyira a csaj, tehát, ne interjút csinálj vele :D

A konkrét válasz erre: Légy magad,légy domináns,direkt, őszinte.

Én teljesen megváltoztam egy kurzustól, a neve attraction code nézz utána.

Egy héttel később egy elég fullos csajjal randiztam.

Őszinte leszek, hatalmas lúzer voltam, nem mertem oda menni egy csajhoz se, de gondolj bele, hogy a rosszfiúk, meg a barmok, miért dugják az álomnődet, mert ők magabiztosak, direktek, pl.: Őszintén megmondják a nőnek, hogy jó a segge (persze ezt csak egy jól alakuló beszélgetés után!)

Ha bárkinek kell tanács, írjon privátot!

2013. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Jegyzet: ÉRDEMES ELOLVASNI! (VÉGÉIG)

Ez annyira egyszerű.

Lehetsz egy men's health magazin címlapjáról való selyemfiú, ha nő előtt idegesen, hülyén,furcsán,gyengén viselkedsz nem tudod felvenni.

Egyébként nem létezik ***** magabiztosság, mert ez egy abszurd fogalom, egy érzés, amikor jól összpontosítasz és ezt mások is látják.

Aztán, lehet, hogy felszínesek, de, ha egy igazi férfi áll előttük, akkor az egyből kitűnik a tömegből.

És a legfontosabb, hogy csak gondoljatok kicsit bele, hogy mire megy ki ez a rendszer, hogy ha sok pénzed van és elviszed a lányt moziba vagy veszel neki egy ékszert, amire rámegy a havi fizetésed, *****.

Ez arra megy ki, hogy vegyél a termékükből, nevezzük elrejtett reklámnak.

"a magyar lányok felszínesek"

Ez mind ebből a sok hazugsából ered, amit a média terjeszt.

Próbáljatok meg átlátni a dolgokon és ez nem csak a csajozásról szól.

Egyébként ez az igazság és ez ország független:

Egy fiú egy jól kinéző csajt akar, amíg egy csaj a fiú identitását nézi.

A nők keresik a kapcsolatot és azért látjátok, hogy a jóképű gazdag viszi el a 10-est, mert a csajnak nincs sok választása, végül is még mindig jobb, mint egy félénk ronda gyerek, nem?

De, ha egy férfit lát (kinézet független), akkor őt választja, ez ilyen egyszerű.

Én nem fogok vitatkozni senkivel,de ez az igazság, hidd el vagy maradj lúzer!

2014. jan. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!