Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozgatok egy pasival egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgatok egy pasival egy ideje. Van barátom. Nagyon vonzódunk egymáshoz azzal a pasival. Rossz vége lesz ennek? Hűtlenség ha találkozgatok vele? Még nem történt köztünk semmi.

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 21:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
25 vagyok, ő 30. mindkettőnknek van párja. nem tudják ők.
2013. dec. 27. 22:13
 12/21 anonim ***** válasza:
Már megcsaltad a barátod és ez akárhogy szépíted gerinctelenség.
2013. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes... nehogy kihasználjon. Ha csak barátokként, vagy plátói szerelmesekként tekintetek egymásra, akkor maradhat ez a találkozgatás :) De feltétlen mondd el a párodnak. Te hogy éreznéd magad, ha ő ugyanezt tenné, és nem mondaná el?

Gondolom rosszul... Ha szereted, nem akarod hogy rosszul érezze magát :) Legyen tartásod, legyél NŐ! :))

2013. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Ez leginkább plátói. Mindketten tudjuk h nem lehet semmi köztünk. Jól elbeszélgetünk, megértjük egymást.

Amúgy meg a barátom volt hogy találkozgatott egy csajjal. Nem csináltam cirkuszt. De nem is akarok azért revansot venni. Egyszerűen csak jól megértjük egymást a pasival.

2013. dec. 27. 22:18
 15/21 Költőnő? ***** válasza:

nem azzal van baj, h ellentétes neművel találkozol...

az még önmagában nem lenne megcsalás.

én értem, h jól kijöttök, meg összhang meg minden, de te a ffit is intenzíven érzékeled benne.

Na EZ az, ami már probléma

2013. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Hanariko ***** válasza:
100%
Ez azért még nem k.ság meg nem r.ság, ha rögtön lefeküdt volna vele meg minden, az már az lenne. Persze megcsalásnak így is megcsalás azért, de ettől nem kell egy utolsó senkinek elkönyvelni.
2013. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

A megcsalás szónak nincs de felhívója.


Mindenki azt mondja ez megcsalás.


De ha a kérdező hazamegy, s azt mondja a párjának, hogy "megcsaltalak", akkor az szerintetek találkozgatásokra gondol majd vagy heves dugásokra?

2013. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%
A szónak definíciója nincsen.
2013. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
sztem nem vagy ribi! de hütlensèg ha kiderül a barátod ugy se fog hinni neked, hogy nem volt semmi!
2014. jan. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha be mered neki vallani a vonzalmadat a másik férfi iránt, akkor helyesen jársz el, legalább tiszta vizet öntötök a pohárba. Ha nem mered neki bevallani, akkor ez egy intő jel arra, hogy végülis titkolod egy másik férfi iránti vonzalmadat, tehát ez egyfajta megcsalás. De ne aggódj, hiszen még ekkor is (ti. ha nem szeretnéd neki elmondani) is dönthetsz helyesen: vagy szakítasz a barátoddal, vagy nem találkoztok többet.


A döntést viszont ne odázd el, mert az helytelen lépés volna.

2014. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!