Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemény/tanács?

Figyelt kérdés

Volt egy lányt, kit igazán szivből szerettem, de hibájából elváltak útjaink.

Hónapok teltek el, úgy hogy nem voltunk együtt, csak egymás közelségét kerestük.

Majd lett egy barátnőm, mára már 1 hónapja vagyunk együtt, és nagyon szerelmes lett, nagyon szeret.

Én is mondogattam/mondogatom hogy szeretem mert komolyan gondoltam hogy vele jó lesz. De igazából nem szeretem.

Most felbukkant megint az a lány, kit szerettem/szeretek, találkoztunk elcsattant pár csók, és úgy érzem ő kell nekem.

De már olyan szinten "behülyítettem" akivel együtt vagyok, hogy nem dobhatom csak úgy ki. Az sem biztos hogy megérné.


Szerintetek? Vélemény? Tanács? :\\


2013. dec. 28. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

döntsd el mit akarsz, azt nem mondhatjuk meg hogy kit válassz

de válassz valakit és a másikkal meg ne legyen kapcsolatod

érdemes lenne beszélni a régebbi lánnyal és akkor megtudnád hogy ő mennyire gondolja komolyan

2013. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Az sem biztos hogy megérné."


Na ez a durva! Mert az egy dolog, hogy eddig hülyítetted azt a szerencsétlent, legalább most őszinte lehetnél vele és megadhatnád az esélyét, hogy valaki mással esetleg boldog lehessen. De még most is csak magadra gondolsz, hogy nehogy két szék közül a földre pottyanj.

2013. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:

az a tanácsom, h

1. ne mondd senkinek, h szereted, ha nem érzed tényleg úgy

2. ne használj embereket erre arra.

2013. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!