Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretek flörtölni akkor is ha van pasim?

Figyelt kérdés
nem tudom miért van ez de szeretek flörtölni ,eddig egyszer csaltam meg a barátomat de megbocsájtott és azóta jól megvagyunk, nem akarom megcsalni csak néha jó lenne szinglinek lenni de ez is olyan jó h velem van a barátom mindig és szeretem csak lehet nem éltem még ki magam mert nem volt csak egy pasim rajta kívül és mivel nem vagyok csúnya mindig próbálkoznak nàlam és néha olyan rossz visszautasítani mikor olyan jó pasi.
2013. dec. 28. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
ribi vagy, nem tehetsz róla.
2013. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ribik...Ribik MINDENHOL
2013. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1 csótány vagy... nincs mit mondani.. hagyd békén a szegény gyereket, ha csak bántani tudod, és menny, kúrasd magad halálra.. már megbocsáss..
2013. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bujj ossze velem,ha mar szeretsz kalandozni
2013. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ribi... aki ribi, örökké az i marad! Ennyi! Ha tényleg szeretnéd a barátodat rá se néznél másra! Én például imádom az enyémet, és bár egy csomóan próbálkoznak, tök kínosan érzem magam emiatt, mert utálom az embereket megbántani, de ez van... Nem kell más, csak ő.
2013. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne csald meg a barátod, ha meg nem szereted, csak unaloműzőnek van, akkor nem hiszem, hogy kedves dolog áltatni őt.

Azzal szerintem még semmi baj nincs, ha szeretsz flörtölni, de ez is attól függ ez mit jelent nálad. Ha csak annyit, hogy összetalálkozik valakivel a tekinteted és van gy mosolyváltás, ez még egészséges, önbizalom növelő. - de itt meg kell állni.

2013. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Flörtölünk?
2013. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor flörtölj! :-)

Szerintem mindenki szereti èrezni, h szèp ès erről szeretne visszajelzèst is kapni. Ami mással nehèz mint kis flörttel. Csak tudni èrezni ès èreztetni kell a határokat

2013. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A.R. ***** válasza:
Remélem besz4pod a brékót képletesen és szó szerint is majd aztán jól kivágnak az utcára. :)
2013. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!