Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha meg ismertek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha meg ismertek egy lány ki később mondjuk 1-2hét múlva bejelöl facebookon akkor ti azt nyomulásnak veszitek? Vagy esetleg arra gondoltok, hogy ez tuti zaklatni fog ezért inkább vissza sem jelölöm?

Figyelt kérdés
Mi alapján döntitek el hogy vissza-e jelöltök vagy nem?
2013. dec. 28. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne parázz már. Akit ismerek azt visszajelölöm, és nem tartanám nyomulósnak.
2013. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Túl van kombinálva...

jelöld be és beszélgess vele és kész

2013. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tetszik,visszajelölöm,megdugom.


Amúgy nem..de hülye kérdés hülye válasz

2013. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha netántán nem jelöl vissza akkor sztornó igaz?
2013. dec. 28. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egyértelmű.

De miért ne jelölne vissza? Sokan azokat is visszajelölik, akiket hirtelen be sem tudnak azonosítani...

Én soha semmiféle hátsó szándékot nem feltételezek egy-egy jelölésből. Sőt, még ha rám is írnak akkor se. Én is rászoktam emberekre, nemtől, kortól, kapcsolattól teljesen függetlenül, valamiért.

Mellesleg gondolj bele abba, hogy mi lenne akkor, ha nem a kiszemeltet vennéd fel, hanem csak egy srácot valahonnan akit újfent megismertél és szeretnéd gyűjteni az ismerősöket? Az is ekkora gondot okozna? Nyilván nem.

2013. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!