Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből még lehet valami? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet valami? Vagy már reménytelen?

Figyelt kérdés

Osztálytársak voltunk, tudtam, hogy bejövök neki (elmondta). Én akkor nagyon szerelmes voltam, nem foglalkoztam ezzel. Majd ő is fülig szerelmes lett, én pedig féltékeny voltam. Az ő kapcsolatuk több ideig bírta, közbe párszor találkoztunk, sokat beszéltünk, szóval tartottuk a kapcsolatot. Aztán egy ideig semmi. Többször kerestem és nem nagyon reagált. Fél évvel ezelőtt pedig újra ő keresett, nem lenne-e kedvem találkozni. Találkoztunk. Ő is zavarban volt és én is, de mindketten lépni akartunk, de mégsem történt semmi. Én akkor elmondtam neki, hogy számomra nem közömbös és igazából sosem volt az, csak marha voltam. Néhányszor még kerestük egymást, de utána pedig megint egy hosszú szünet. Aztán most újra rám írt. Fussunk össze valamikor. Ő már csak úgy tekint rám, mint egy haverra, vagy esetleg lehet még valami köztünk? Köszi előre is!

20/L


2013. dec. 28. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Addig amíg nem mész el és találkoztok nem fogod megtudni, hogy mi jár a fejében. :) Nem tudom milyen típus vagy, de ha esetleg rákérdezel, hogy mi van veletek, és rámondja, hogy hát ő téged.. te neki ... tetszel meg minden, akkor szerintem hatásos, ha abban a pillanatban megcsókolod :D elkerülitek a felesleges dumát, és mind ketten meg fogjátok érteni, ki mit akar :P
2013. dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig nem érdemes feladni ... Tapasztalatból beszélek. Vannak olyan kezdetek, amelyek nem mennek zökkenőmentesen, de... A végeredmény néha csodálatosan jó tud lenni! :) hajrá! :) Légy optimista :)sok sikert ;)
2013. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!