Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nézd meg az anyját, vedd el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nézd meg az anyját, vedd el a lányát közhely szerintetek mennyire igaz?

Figyelt kérdés

Valós élettapasztalatokat szeretnék kapni, ha lehet.

Nem csak a külsőre, hanem a belsőre vagyok kíváncsi.

És inkább a belső tulajdonságokra.



2013. dec. 29. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Abban igaz a szólás,hogy egy lányon meglátszik hogyan is nevelte az anyja.

Nagy általánosságban beszélve ha az anyja kedves jószívű akkor nagy eséllyel a lánya is az.

2013. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Igaz. Egyrészt genetika, ha az anyja 40-50 évesen is szép, akkor nagy valószínűséggel örökölte ezt a lánya is. Másrészt viszont nevelés, ha anyucitól azt látja, hogy fontos törődni a külsővel, akkor ő is fog. És persze ennek a fordítottja is igaz, ha anyuci egy igénytelen bálna, akkor esélyes, hogy a lánya is ilyen lesz 40 felé.
2013. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igaz, sőt még a férfiaknál is megfigyelhető ilyen jellegű összefüggés.
2013. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem biztos,,lehet hogy az anya elhagyja magát, s a lánya pont ezért fog teljesen másképp élni,mivel nem akar olyan lenni.
2013. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igaz!

Előző barátnőm anyja rettenet buta ember volt, és ez sajnos meglátszott a lányán is. Nem is bírtam sokáig. (az most más kérdés, hogy akkor egyáltalán minek kezdődött el, ebbe nem megyek bele)

2013. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mind a neveltetés mind pedig a génállomány meglátszik.
2013. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az alma nem esik messze a fájától. De ha a nőci a csúnya férfiakat szereti akkor azért nézd meg a lányát mielőtt elveszed :D
2013. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát...nem tudom általánosságban másoknál mennyire igaz, de az én esetemben nem.

Én apumra ütök, anya kicsit rosszindulatú és nem szeret vendégeket fogadni,mogorva, nem igazán társaság kedvelő.

Én meg folyton azt szeretném,hogy legyenek itt többen, szeretek adományozni, adni másoknak amiből csak lehet.Anya pl azon is kiakad,ha valamit kölcsön adok.

Apum is ilyen volt,mint én...:(

2013. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben. Csak az a baj, hogy nem élesben sosem hiszed el. Saját bőrömön is tapasztaltam.. válás lett a vége. De a környezetemben is látok rá példákat. Hiába a szerelem vakká tesz, s utána nincs orvosság...
2013. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A hasonlóság nagyrészt attól függ, hogy a lány mennyire fogadja el az anyját példaképnek. Persze a gyerek néha akaratlanul is lemásolja a szülei viselkedését, ha nincs más, aki példát mutathatna neki. Normál esetben az anya nem egyedül vállat szerepet a gyerek jellemfejlődésében, hanem más közeli rokonok, esetleg barátok is közrejátszanak. Röviden: Minél közelebb áll a lány és az anya egymáshoz, annál jobban fognak hasonlítani egymásra.
2013. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!