Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, vagy csak beijedt a csaj?

Figyelt kérdés
Van két ismerösöm (fiú-lány), mindkettöjükkel jóban vagyok és tudom hogy régóta bejönnek egymásnak. Most végre összemelegedtek, elkezdtek találkozgatni, és már elcsattant az elsö csók is köztük, erre a csaj bejelenti a fiúnak, hogy rájött hogy aszexuális (mármint a csaj) és így nem tudnak járni .. Amikor ezt hallottam nem is értettem, hiszen tényleg jól meg voltak együtt. Szerintetek csak beijedt a csaj, és kitalálta? Vagy eddig várt hgy elmondja? Úgy tudom hogy volt korábban kapcsolata, de az se tartott sokáig. Viszont szokta mondani h ez meg az milyen jó pasi (hírességek), de ha aszexuális akkor elvileg nem úgy van hogy nem jön be neki egyik nem sem?
2013. dec. 29. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nope.

Az aszexuálisok a szexualitás semmilyen formáját nem igénylik.

Csókot sem igénylik, az ölelést sem, a szexet még inkább nem...

Nem tölti el őket vággyal. Szóval lehet, hogy volt köztük csók, de az az aszexuális félnek semmit nem jelentett, nem izgul fel rá, ilyesmi...

De van, hogy nem csak nem igénylik, de nem is szeretik ha ölelgetik, puszilgatják őket...

2013. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak jol jatszott, huzta a gyerek agyat, leheto legmocskossabb dolog.
2013. dec. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!