Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van bármi esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi esélye annak, hogy a srácnak csak idő kell?

Figyelt kérdés

Barátnőm borzasztóan bele van szerelmesedve egy fiúba, aki mondjuk ki: hintáztatja őt. Vagy egy évre nyúlik vissza a történet, mikor egymásra akadtak, úgy tűnt lesz belőle valami, aztán a fiú felszívódott.

Persze egy idő után előkerült, hogy "csak ez meg az van", a lényeg, hogy ha a lány akart tőle találkozót, sose ért rá, vagy válaszolt vagy nem, ha ő áthívta magához a csajt, az persze ugrott. Tehát úgy néz ki a "kapcsolat", hogy hetente váltanak üzeneteket, ha a fiúnak kedve van, a lány átmegy hozzá egy napra, ez talán ha két-három havonta előfordul. A srác még a családjával lakik.


Barátnőm szerint a fiú csak magának való, meg ez a baja, az a baja, sokat dolgozik, biztos hogy nincs mellette más nő az életében. Én nem vagyok ennyire "romantikus", szerintem ha igazán akarná ezt a lányt, nem töketlenkedne egy évig. Azért kíváncsi vagyok mások véleményére. Szerintetek van bármi esélye, hogy ez a fiú egyedülálló és mikor nincs kedve a hót szerelmes lánnyal szóba állni épp zabot hegyez, alszik, vagy nagyon dolgozik?


2013. dec. 30. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha megvan a saját kis élete és magának való akkor tényleg nem akarhat bele nőt.Mert az mindent felborít.

Amúgy neked mi közöd van hozzá?

2013. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Talán annyi, hogy én hallgatom egyfolytában a részleteket, meg a világfájdalmat, amiért megint tojik a srác a fejére. Ezek után érdekelne, hogy van-e még valaki a barátnőm párján, mert nekem nagyon nem tetszik ez az egész.
2013. dec. 30. 11:49
 3/12 Költőnő? ***** válasza:

cöcöcö...

minek váltson a srác, amíg mindenért csak csettintenie kell és még hiszti sincs mert a lány, hipphopp ugrik első szóra?

Nem. Ennek a fiúnak nem idő kell hanem gerinc

2013. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Viszont ha nem akar a jó kis életébe nőt, akkor minek írogat, bókolgat neki, meg ugrasztja, mikor neki kényelmes? Miután a lány már szerelmet vallott neki és társai ennyi igazán lehetne benne, hogy ha nem akar tőle semmit békén hagyja.
2013. dec. 30. 11:51
 5/12 A kérdező kommentje:
11:51, én is ettől félek..:(
2013. dec. 30. 11:53
 6/12 Költőnő? ***** válasza:

érted, a kapcsolat rossz részét nem kell "hallgatni", a jó meg telefonhívásra jön...

ez a kényelem melyikünknek ne jönne be ideig óráig?

csak a különbség annyi, h ezt mi nem olyannal csináljuk, aki szerelmes, hanem aki maga is épp csak ennyit akar

2013. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Engem az rémiszt meg, ahogy barátnőm belemegy ezekbe a játékszabályokba és gyártja a kifogásokat a fiúnak. Mindig mondom, hogy egy ilyen légyottnál miért nem állítja sarokba, hogy mégis mik a tervei, aztán ha erre csak makog valamit, hagyja ott a fenébe! De ezt persze "nem meri". Gondolom, mert a végén még szembesülne az valósággal..

Egyébként a lány is olyan meggyőző, hogy néha már kezdeném elhinni, hogy ez csak egy különc fiú, de ebben az esetben csak nem játszana a másik érzéseivel.

2013. dec. 30. 12:04
 8/12 anonim ***** válasza:
egy kérdés. lefekszik vele a csaj?
2013. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:

persze, h gyártja.

Az utolsó pillanatig és talán még azután is gyártani fogja

2013. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
12:58, Igen.
2013. dec. 30. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!