Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van bármi esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi esélye annak, hogy a srácnak csak idő kell?

Figyelt kérdés

Barátnőm borzasztóan bele van szerelmesedve egy fiúba, aki mondjuk ki: hintáztatja őt. Vagy egy évre nyúlik vissza a történet, mikor egymásra akadtak, úgy tűnt lesz belőle valami, aztán a fiú felszívódott.

Persze egy idő után előkerült, hogy "csak ez meg az van", a lényeg, hogy ha a lány akart tőle találkozót, sose ért rá, vagy válaszolt vagy nem, ha ő áthívta magához a csajt, az persze ugrott. Tehát úgy néz ki a "kapcsolat", hogy hetente váltanak üzeneteket, ha a fiúnak kedve van, a lány átmegy hozzá egy napra, ez talán ha két-három havonta előfordul. A srác még a családjával lakik.


Barátnőm szerint a fiú csak magának való, meg ez a baja, az a baja, sokat dolgozik, biztos hogy nincs mellette más nő az életében. Én nem vagyok ennyire "romantikus", szerintem ha igazán akarná ezt a lányt, nem töketlenkedne egy évig. Azért kíváncsi vagyok mások véleményére. Szerintetek van bármi esélye, hogy ez a fiú egyedülálló és mikor nincs kedve a hót szerelmes lánnyal szóba állni épp zabot hegyez, alszik, vagy nagyon dolgozik?


2013. dec. 30. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

:D sejtettem.


én is viselkedtem hasonlóan hülyén,mint ez a lány. egyébként egyszerű a dolog szerintem. a srác nem szerelmes, de jó neki,hogy van akit néha elővehet,majd ha nem kell "elteheti". a lány meg szerelmes, nem akar szembenézni a szomorú valósággal.:D ebből nem lesz soha semmi komolyabb.

majd felnyílik a szeme...

ez meg: "biztos hogy nincs mellette más nő az életében." erre azért nem vennék mérget. vagyis arra nem,hogy nem is próbálkozik másoknál meg semmi.

ha a srác vele akarna lenni, már vele lenne.ennyi.

2013. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"ha a srác vele akarna lenni, már vele lenne"


Hát ez az! Ezért nem értem a barátnőmet, hogy mégis mire vár? Hiszen ha valami orbitális csoda folytán megkapná ezt a fiút és egy kölcsönösségen alapuló, "normális" párkapcsolatot alakítanának ki, akkor nem volna benne keserű szájíz, hogy mi volt ez az egy év szívatás?

De nekem már nincs erőm győzködni, csak meghallgatom, hogy épp reménykedik, vagy nagyon megsértődött és el fogja felejteni a srácot, aztán a sztorit, hogy megint milyen jó volt nála..

2013. dec. 30. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!