Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is igy van vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igy van vagy nem feltetlen?

Figyelt kérdés

Azok a lanyok akik idosebb pasit valasztnak magunak parnak azert mert szeretik ha pasi patyolgatja szeretgeti oket.

Akik meg fiatalabb pasit valsztanak maguknak azok meg azert mert ok komolyabak es ok akarjak iranyitani a pasit.


2013. dec. 30. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Tudod, a kor csak egy állapot. Aki csak a korra hivatkozva választ magának párt, az éretlen ember. Lehet ez egy 40 éves nő is, vagy egy 18 éves kislány. Nem a kor számít, hanem a lelked, gondolatvilágod, attitűdöd.

Pont, hogy ha egy idősebb nő direkt fiatalabb pasit választ, az inkább gyerekes, mert azt hiheti, irányíthatja a fiatalabbat illetve sokszor csak az öregedő teste miatt kell egy egónyaló palánta.

Nem a kor a lényeg.

2013. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:

50 éves "férfi" is lehet gyerekes idióta és szerencsére nagyon sok érett fiatallal is találkozom.

H mit akarsz egy kapcsolattól, Te tudod.

Én azért nem tudnék egy nálam "gyengébb" ffit elviselni magam mellett, mert elég határozott nő vagyok, de hiszek a hagyományos szerepekben.

Nehogymár nő létemre képletesen szólva nagyobb farkam legyen, mint az emberemnek

2013. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ez érdekes kérdés. Nagyon szeretek egy 20 lányt, de elhagyott egy 40-es családapáért...

előttem is ilyen idősebb férfiakkal volt, nehéz ezt feldolgozni.

2013. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!