Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan kérdezem, Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan kérdezem, Van még egyáltalán Normális férfi?

Figyelt kérdés
Az összes párkapcsolatomban eddig nagyon mellé nyúltam. Mindig kifogtam azokat a férfiakat akik nem voltak őszintén hozzám... Persze az elején az összes játszotta a hős szerelmest.. Most egy 2 éves kapcsolatban vagyok benne, nagyon szeretem a barátomat, de úgy érzem abszolút nem őszinte hozzám. Az elején nagyon oda volt értem.. De azóta azt hiszi, hogy mindent megtehet. Legutóbb azzal bukott le, hogy az exével beszélgetett (amit a végletekig letagadott). Őt tekintettem mindig az Igazinak, de ez lenne az Igazi?vagy minden férfi ilyen lenne, és ne is keressem a tökéleteset mert olyan nincs? Az értelmetlen kommentektől kíméljetek meg!
2013. dec. 31. 13:05
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
53%

fúú kérdező de sokszor hallottam ezt a "nem a külső számít" szöveget aztán kiderült hogy mégis

a belsőt nézed?ne viccelj már :D

ezt te sem gondolod komolyan

2013. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló:

Igen nem egyszerű, én is mindig azon voltam, hogy rendbe hozzam a dolgokat. Láttam sokszor rajta is az igyekezetet. Azonban nem szeretem, ha hazudnak a szemembe. Először talán még meg is bocsátom, ha szeretem.. mert úgy vagyok vele, hogy mindenki hibázik néha. De, ha körbenézek az ismerettségi körömben/barátnők között akkor szintén ezt látom. Mindenhol van valami probléma mindig. Nem könnyű kompromisszumokat kötni

2013. dec. 31. 13:17
 13/41 anonim ***** válasza:
65%

#9

Nincs barátnőm, nem is volt, mert nem vagyok elég tapló bunkó sz@rházi.

Természetesen rendesnek tartanak csak barátok, ők azért nem járnának velem, mert a külsőm nem az ideáljuk... de belsőleg korrektnek tartanak.

Csak hiányolják belőlem a dominanciát.

plusz mondták tartanak igényt 1 kis lesz@rlak te r!ba4nc szindrómára, amit én valahogy nem tudok megtenni azzal akit szeretek.

2013. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es válaszoló.

Volt már olyan pasim akin mindenki megbotránkozott, mert annyira nem illett hozzám. És? Nem érdekelt sosem mások véleménye. Szerintem senkit se kellene, hogy érdekeljen..

2013. dec. 31. 13:18
 15/41 A kérdező kommentje:
Egy ronda pasi is tud köcsög lenni és egy jó pasi is. Szóval ez ilyen.
2013. dec. 31. 13:19
 16/41 anonim ***** válasza:
Viszont van egy csaj akivel úgy bánók, mint amire a lányok igényt tartanak, sosem keresem, de ő mégis folyton írkál nekem és rajtam lóg, megkaphatnám, ha nem huszonhatezer kilométerre lakna tőlem
2013. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

megértem Turbó ;) :(

hasonló cipőben vagyok

2013. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

kérdező szerintem már csak megszokásból vagy vele :/

és ő is így lehet,de annyira már nem érdekled,mert ugye biztos pont vagy

2013. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
De az európai csajok csak a nagy fa$zt szeretik:D
2013. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

De amúgy ez a véleményem a lányokról:

http://www.youtube.com/watch?v=aoJNuI8hdmk

2013. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!