Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan kérdezem, Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan kérdezem, Van még egyáltalán Normális férfi?

Figyelt kérdés
Az összes párkapcsolatomban eddig nagyon mellé nyúltam. Mindig kifogtam azokat a férfiakat akik nem voltak őszintén hozzám... Persze az elején az összes játszotta a hős szerelmest.. Most egy 2 éves kapcsolatban vagyok benne, nagyon szeretem a barátomat, de úgy érzem abszolút nem őszinte hozzám. Az elején nagyon oda volt értem.. De azóta azt hiszi, hogy mindent megtehet. Legutóbb azzal bukott le, hogy az exével beszélgetett (amit a végletekig letagadott). Őt tekintettem mindig az Igazinak, de ez lenne az Igazi?vagy minden férfi ilyen lenne, és ne is keressem a tökéleteset mert olyan nincs? Az értelmetlen kommentektől kíméljetek meg!
2013. dec. 31. 13:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Szerintem van.

De amúgy minek vagy még abban a kapcsolatban? Után kezdj el normális után keresgélni. Én tuti nem bomlasztanám magam egy olyan kapcsolatban, ahol ilyeneket gondolok a páromról, meg fel kell tennem ezt a kérdést, mert a saját páromat nem tartom Normálisnak!!!

2013. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

A barátom teljesen normális, de mindenkinél vannak időszakok amikor megváltoznak a dolgok de azoknak vannak okai.

Nálunk 1 év kapcsolat után az volt a baj hogy nagyon egyhangúvá váltak a dolgok köztünk így a barátom már megunt engem, de tudta hogy nagyon szeretem őt és ő is nagyon szeretett engem.

Akkor ugye amikor már én is éreztem hogy ennek semmi érelme szakítottam vele.

Na akkor a barátom nyugodtan elment tőlem, majd 2 nap múlva átmentem hozzá a cuccaimért és akkor láttam hogy zokog az ágyban és a fürdő köntösöm ölelgeti folyton meg a képeinket nézegette.

Akkor ugye nem tudta hogy én megyek csak arra jártam, tudtam hogy pihenős így bementem a cuccaimért. Akkor megijedt amikor bementem hozzá de egyből a karjaiban találtam magam. Bevallom akkor én is nagyon szerettem még, csak nem bírtam már tovább az unalmas együttléteket.

bevallom én is sírtam akkor mert szerelmes voltam belé. És akkor megbeszéltük a dolgokat hogy hagyjuk a szakítást és kezdjünk tiszta lappal.

Hát bevallom meglepődtem ezen mert minden más lett, a barátom újra lelkesedett irántam, újra kedveskedett nekem, és mindig kitalál új dolgokat. Tehát látszik hogy fontos vagyok neki, így lassan 2 év után is.

Én is sokat teszek érte hogy érezze hogy nem hiába erőlködik felém, és egyre jobban érzem hogy kihoztam belőle azt a pasit akire igazán vágytam életembe.

2013. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

az én igazam támasztottad alá

írtam pozitív kritikát amiből tanulhattál, letojtad


megírtam az első negatívat egyből rágerjedtél és válaszóltál


tehát itt látszik, hogy a gyökér pasik vonzanak, aztán csodálkozol hogy átb@**nak

veled van a baj, tudat alatt ez jön be neked, hát viseld következményét és sírd ki magad máshol

2013. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Van!


de mint a példa is mutatja, nektek a balf/szok kellenek, kik mellett nem unatkoztok sosem.

2013. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok,teljesen normális.(igaz én egy másik bolygóról jöttem,hogy elfoglaljam a földet és én legyek a világotok ura).
2013. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Én ezért csinálom, hogy az ismerkedéstől kezdődően nagyon lassan, barátilag kiismerem alaposan és miután elmúlt a kezdeti udvarlás, jobbnak látszódás, csak utána lehet szó kapcsolatról.Potyára nem akarom adni magam.
2013. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:

Komolyan kérdezem, Van még egyáltalán Normális NŐ?

:-))))

2013. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
#37 nincs
2013. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
maga a kérdés is igen primitív.
2013. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Tarnolf ***** válasza:

Igen, van. Rám is sokan mondják, hogy kedves, aranyos, jó vagyok, még sincs barátnőm...talán pont ezért, mert nem úgy megyek oda egy lányhoz, hogy "szia cica, van gazdád?".


Meg nem szarom le a nőket, hűséges vagyok...és a legnagyobb hibám, hogy őszinte. ;) Na ezt nem szeretik a lányok (legalábbis a többség, tisztelet a kivételnek). ;)

Múltkor is beszélgettem egy lánnyal teljesen normálisan, felém se nézett. 2 hónappal később megerőltettem magam és elkezdtem ilyen lekezelően viselkedni, egyből kíváncsi volt rám. Nem hiszem, hogy a dominanciát nem találta bennem először, hiszen nem vagyok egy ilyen behódoló kis zsebpiszok.


Csak a mai lányok nagyobbik része az ilyen bunkó, paraszt divatmajom kisfiúkra bukik...


Kérdező, egyébként gondolj bele, benned is lehet a hiba, tán ezért szedted össze az ilyen srácokat.

Az, hogy az exével beszél, miért gond?

Én is múltkor beszéltem exemmel, különös módon a pasija nem akarta őt kidobni, engem meg elintézni...mert tudod, nem arról beszélgettünk, hogy így meg úgy hiányzunk egymásnak, hanem csak szimplán baráti szinten dumáltunk.


Te viszont féltékeny vagy, félsz, hogy talán megcsal (szerintem legalábbis) és ez a félelem egyenlő azzal, hogy nem bízol benne.


Azt aláírom, hogy nem szép, hogy tagadta a beszélgetést, de talán pont ez a reakciód miatt.



A tökéletest ne keresd, próbálj olyat találni, akivel jól érzed magad, mert tökéletes ember NEM létezik. És tényleg nézz magadba és gondolkozz, hogy TE min változtathatnál, például bízz a barátodban (mondjuk, ha a mostanid nem lesz, a következőben), de azért ettől függetlenül légy résen. Ne zavarjon meg a macsó kinézet, mert manapság egy jóképű srác egy igazi paraszt, aki a nőket használja csak ki (itt is tisztelet a kivételnek). Ez a duma meg, hogy nem számít a külső... :D A külső fog meg, de a belső tart meg, szóval, még ha egy srác nem is néz ki olyan jól, ismerd meg, mert (tapasztalatból mondom) egy átlagos ember is lehet lelkileg olyan jó, hogy emiatt ő fog neked legjobban tetszeni.


Bocsi, hogy hosszú lett.

2013. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!