Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan kérdezem, Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan kérdezem, Van még egyáltalán Normális férfi?

Figyelt kérdés
Az összes párkapcsolatomban eddig nagyon mellé nyúltam. Mindig kifogtam azokat a férfiakat akik nem voltak őszintén hozzám... Persze az elején az összes játszotta a hős szerelmest.. Most egy 2 éves kapcsolatban vagyok benne, nagyon szeretem a barátomat, de úgy érzem abszolút nem őszinte hozzám. Az elején nagyon oda volt értem.. De azóta azt hiszi, hogy mindent megtehet. Legutóbb azzal bukott le, hogy az exével beszélgetett (amit a végletekig letagadott). Őt tekintettem mindig az Igazinak, de ez lenne az Igazi?vagy minden férfi ilyen lenne, és ne is keressem a tökéleteset mert olyan nincs? Az értelmetlen kommentektől kíméljetek meg!
2013. dec. 31. 13:05
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

és normális lány???


ennyit kérek: nem iszik sokat hétvégente, van humora, nem depis.

2013. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Egyik pasidnak sem volt elég vastag a pénztárcája, te szegény.:(
2013. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

komolyan mondom: Az vagyok.

szóval biztos van még más is, olyan nincs, hogy nincs:D

2013. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként igen van normális férfi csak nektek nem azok kellenek!
2013. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Van.

Csak,hogy a normális férfiak a normális nőket keresik.Vagyis neked is van defekted.

Miért kéne mindent elmondani neked?Miért nem beszélhet az exével?

Nekem úgy tűnik csak hisztizel és féltékeny vagy.

2013. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

22 -es válaszoló:

Nem szorulok rá, hogy a pasimnak vastag legyen a pénztárcája, mert nincs okom panaszra az életvitelemet illetően. És mellesleg mit érek azzal, ha milliomos is? Az nem én vagyonom, lehúzni pedig senkit nem szokásom.


Bár örülök, hogy sokan ilyen "pozitív" konzekvenciát szűrtek le a kérdésemből, hiszen nem is látnak, csupán egy kérdést tettem fel.

2013. dec. 31. 13:32
 27/41 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Csak a negatív kommentekre válaszolsz, az építő jellegűre meg semmit.

Ezért van ótvar pasid, mert egy h*lye pitsa vagy

2013. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Ja és 21-es:

rengeteg lány van aki nem fogyaszt alkoholt, van humora, csinos és nincsenek mentális problémái:)

2013. dec. 31. 13:35
 29/41 A kérdező kommentje:

27-es

A hozzászólásod felettébb primitív. Meg értem most már amiket írtak neked:) Örülök, akkor hogy ilyen vagyok amilyennek jellemeztél így látatlanba. haha

2013. dec. 31. 13:36
 30/41 anonim ***** válasza:

Amúgy kérdező.

Minden férfit ismersz a világot,hogy azért mert nem voltak papucsok a pasijaid rögtön ilyen kérdést írsz?

Nem szégyelled magad?

TE szent vagy?Te normális nő vagy aki normális pasit érdemel?

2013. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!