Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A volt barátommal már egy éve nem vagyok együtt,én soha nem keresem,de folyamatosan érdeklődik még irántam,méghozzá olyan dolgok után,hogy van e valakim,és merre illetve kivel és miket csinálok. én őszintén válaszolok neki,hogy senkim sincs, erre ő azt mondja,hogy milyen jól érzi magát és hogy neki van valakije és boldog,amit megint nem kérdeztem tőle, miért akar megbántani?? vagy mit akar ezzel elérni?? tapasztalatokra van szükségen. légy szíves segítsetek mert már elegem van ebből a helyzetből..
2013. dec. 31. 15:15
 1/4 Tarnolf ***** válasza:
100%
Mondjuk először is töröld ki a srácot az életedből. Utána kezdj el pasizni. ;)
2013. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van,de így a legnehezebb. és ha már így alakul akkor már érdekel,hogy miért keres még azzal hogy ő milyen boldog :)
2013. dec. 31. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyes emberek örülnek, ha fájdalmat okoznak másoknak. Talán ő is erre hajt..
2013. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de a volt párod elég gen,ya,hogy az orrod alá dörgöli milyen boldog és milyen jó hogy van most valakije.Töröld ki/tiltsd le a fenébe,csak fájdalmat okoz ezzel,vannak ilyen emberek akik szeretnek másokat lehangolni,ne hagyd magad.
2013. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!