Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben ti mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben ti mit tennétek, elmennétek vagy nem?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a barátommal, és eddig minden szilvesztert a családdal vagy csak ketten töltöttünk


idén meghívták ők (így eleve engem is) egy helyre, ahol mind olyanok lesznek, akikkel én nem vagyok jóban (elég züllött társaság) és én nem szeretném velük tölteni a szilvesztert, viszont más programot nem tudok kitalálni


barátom nyilván szeretne elmenni, és ha nem mennénk, akkor mindenki szemében én lennék a rossz, mivel én nem akartam menni

viszont tudom, h egész este és éjjel csak ülnék és néznék ki a fejemből


amúgy 22 éves vagyok (mielőtt megkérdeznétek :)


2013. dec. 31. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ő szeretne elmenni és neked nincs jobb ötleted, akkor menj el vele és próbáld meg jól érezni magad
2013. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sz@rd le, hogy mindenki mit gondol :)


Legyél már önző egy kicsit, és ne érdekeljen egy

tucat alkesz "igencsak számottevő" véleménye...

2013. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el, ha házibuli, akkor vigyél társasjátékot, vagy ilyesmi, az tök jól összehozza az embereket, meg gyorsabban telik az idő.
2013. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha nem éreznéd jól magad, akkor ne menj. Amúgy nem tudom, hogy a pasidnak mondtad-e már, hogy neked nem nagy kedved van, de nem tartanád vissza, szóval ha akar menjen, de te nem szeretnél menni?! Én biztosan maradnék veled, ha a barátnőm lennél.
2013. dec. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

egy kocsmában lenne, ahol ilyen a társaság

egy része: idősebb, drogos vagy alkesz, de tuti h szerencsejátékos

másik része: nálam fiatalabb, "nagyfogyasztók" (főként r.b.nc.k)

nem tudom magam elképzelni köztük, még közös témám sem lenne senkivel sem

barátom elvan velük (pl póker),de én inkább itthon unnám szét magam, mint oda elmennék


viszont nem akarom, h a barátomnak miattam teljen unalmasan a szilvesztere

2013. dec. 31. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!