Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srác helyes, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác helyes, nincs szüksége arra, hogy rendes legyen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 21:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egyébként te mit értesz normális alatt?
2013. dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha egy helyes srac bunko, az en szemszogembol elcsufitotta magat. Ha egy atlagos/nem tul helyes fiu rendes, jokedvu, vidam, mar felkeltette az erdeklodesem. Nem mondom hogy nem erdekel a kinezet, mert azert ne legyen igenytelen ork, de engem sokkal inkabb a belsoje erdekel egy pasinak. Es a szemei.:)))
2013. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem részeg minden hétvégén, nem kavar más pasikkal miközben velem jár, nem feküdt le 16 éves korára 30 pasival, lehessen vele értelmes dolgokról beszélgetni, ne egy kicseszett sms-ben szakítson velem amikor én egy motorbaleset miatt a kórházban fekszem.
2013. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, hogy ezt te általánosítod a többi lányra negatív tapasztalat alapján.
2013. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Jól érzed.

Az alatt a 17 év alatt amióta élek elég sok lánnyal találkoztam és sokat csalódtam.

Volt olyan lány aki először normálisnak tűnt, de aztán kiderült hogy egy felszínes kis ribi.

2013. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A kettő nem feltétlenül függ össze, bár a lányok többsége inkább teszi szét a lábát egy helyes pasinak, mint egy átlagosnak (és közhely, hogy csak mi akarjuk mindig "azt", sokszor a lányok se jobbak). Egy átlagosabb srácra sokszor rá se néznek, meg se akarják ismerni, mert rengeteg olyan beképzelt lány van, aki a semmire veri magát, és arról ábrándozik, hogy majd jön egy "jó pasi", holott ő azért nem ér annyit, hogy az egyáltalán ránézzen. Sok olyan lány van, aki előadja a sablonszöveget, hogy "nekem nem számít a külső", meg "add önmagad", de bizony az átlagos srácokra rá se néznek. Erről ennyit.
2013. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha beleszeretek, akkor már nem segít rajtam semmi..

22L

2013. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

eddig lányok akikkel próbálkoztam kapcsolatot kialakítani azt mondták hogy helyes és normális vagyok... mégse jöttek össze velem, még rövid távra sem.



ezek után nem hiszem el, mikor azt mondja valaki, hogy a nők nem hazudnak.

2013. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tudod nem mindenkinek ugyanaz a helyes.
2013. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!