Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya lányok! Ti is érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondod :D kérdése:

Csúnya lányok! Ti is érzitek néha ezt?

Figyelt kérdés
Mielőtt nekem ugranátok, én sem a szép kategóriába tartozom...Amikor van párom, nagyon sokszor jut eszembe, hogy előbb utóbb úgyis meg fog csalni, mert hát nem vagyok a legszebb és a fiúk többsége a külsőt nézi, tisztelet a kivételnek. Ti érzitek néha ezt? Vagy esetleg azt, hogy jobbat érdemel nálatok a párotok?
2013. dec. 31. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sűrűn érzem ezt :(
2013. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem kérek képet, de a saját megítéléseden kívül honnan veszed hogy nem vagy szép?
2014. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

En meg szep vagyok es ugy erzem, hogy a legtobb ferfi csak azert kedves velem, hogy jol megbas*zhasson.


Csak egy rovid tortenet: azt hittem rendes srac, facebookoztunk sokat, erre meselem neki, hogy meghalt akit gondoztam, elveszitettem a munkamat, nincs szallasunk, ismerosnel csovelunk 3-an egy szobaban... idegileg kivagyok.

Fiu: lehet beteg vagyok, de en csak arra tudok gondolni hogyan nyulnek most bele a bugyidba...


Szoval senkinek se jo, minden oldalon vannak gondok.


Amugy meg szepnek nem nehez manapsag lenni: igenyesseg, sport, jo haj, smink, tiszta korom, mosoly. Izleses ruhak es kesz a nap nagy reszsben csodas vagy. Gondolom lattal mar "sztarokat" smink nelkul az ujsagokban/neten.

A reggeleket meg lexarod xD en meg sminkelni is lusta vagyok neha, joanyam "dicsert" hogy meg szerencse, hogy szep vagyok, mert ahhoz nagyon lusta lennek hogy kiszepitsem magam ha rondanak szuletek...

2014. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
elég nekem a saját megítélésem, és nem szoktam tévedni...plusz, van okom ilyet mondani magamról...
2014. jan. 3. 14:41
 15/15 Thero válasza:
realistának kell vagy nem kell lenni de igen a fiuknál sokkal többet számít a külső mint a belső akárki akármit mond...
2014. jan. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!