Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagáltatok volna erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagáltatok volna erre a dologra?

Figyelt kérdés

A barátnőmet másfél héttel szilveszter előtt már kérdezgettem, hogy mit csináljunk. Mindig azt mondta, hogy "nem tudom". Tavaly is barátnőivel ment szórakozni, ezért gondoltam idén biztos velem szeretne lenni. Ezért készülődtem is, bevásároltam, sütöttem tortát..stb. Utolsó nap mondta azt, hogy ha a barátnője ráér, akkor vele lesz...

Mit reagáltatok volna ilyen esetben?


2014. jan. 2. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiakadtam volna az tuti. Örülnie kéne minden percért amit a szerelmével lehet...nem?
2014. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én idén nem a barátommal voltam, mert anyukám munkahelye partit szervezett, ahova meghívtak engem is, és ezért elmentem illendőségből. NEm ismertem ott senkit, és 3 másik helyre is hívtak. Mindenhogyan próbáltam megoldani, hogy a barátommal legyek, mert előző szilveszteren nem voltunk együtt, akkor még az összejövünk vagy sem fázisban voltunk, és szörnyű volt... De ő is tartott bulit, oda meg nem tudtam volna eljutni, így egy másik, közelebbit választottam. Egész végig szomorú voltam, hogy nincs velem, hogy nem sikerült megszervezni, hogy együtt legyünk. Ezért én eléggé meg vagyok lepődve a barátnődön, és mindent megadtam volna azért, hogy a barátommal legyek.

2014. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kiakadtam volna, de te meg miért nem nyitod ki a szádat?

Nem reménykedni kell, hanem megbeszélni... El kellett volna mondanod, hogy kettesben szeretnéd vele tölteni, neked sokat jelentene, és ha szeret akkor megérti...


Én az ilyeneket mindig megmondtam kerek perec, ha ezt hőbörgés követi, azt jelenti, hogy a kapcsolatotok helyzete nem túl rózsás, ez tapasztalat. De ezt jobb tisztán látni!

2014. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a kérdésed alapján neked sem jutott eszedbe mondani neki, hogy akkor töltse veled a szilvesztert. Szóval nekem úgy tűnik, hogy elbeszéltetek egymás mellett/félreértettétek egymást. Persze, rosszul esett, mert másra számítottál, de a barátnőd nem gondolatolvasó. Szerintem nem érdemes kiakadni ezen.
2014. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!