Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre ti hogyan reagáltatok volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre ti hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Nem annyira nagy dolog, egy beszélgetést szeretnék leírni, viszont elég sok minden elárulhat szerintem.

Barátommal több,mint egy éve vagyunk együtt. Eleinte nagyon éreztem,hogy szeret, minden találkozás után írt egy üzenetet,hogy mennyire szeret, jó volt velem lennie, alig várja a következőt. Ma már annyit sem mond,hogy hiányzom neki, ha több hétig nem látjuk egymást.

Épp az önkielégítésről beszéltünk,hogy ki mikor csinálta újra, mert kb 2 hete nem sikerült kettesben együtt lennünk.

Kérdezte,hogy jó volt-e? Válaszoltam,hogy igen, neki?

Ő is azt mondta. Kérdeztem utána, hogy és most jó neked?(arra utalva hogy velem töltheti az időt)

Erre ő: Most nem jó,mert nem csinálom épp...

Én visszakérdeztem nyugisan,hogy: akkor most nem jó neked,ugye?


Erre úgy felkapta a vizet, hogy én mindent kiforgatok...pedig csak annyit akartam kérdezni, hogy jó-e neki velem lenni, mivel kb fél éve nem mondta ezt ki.

Szerintetek kinek volt igaza? 18L


2013. nov. 14. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ő megunt téged, te meg próbálod belőle kiszedni, hogy azt mondja hiányoztál, vagy akármi...


Egyébként meg a legtöbb pasi eze

2013. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóval...


Egyébként a legtöbb pasi ezeket nem érti. Kérdezd meg egyenesen, amit meg akarsz, különben sose fogja fel, vagy felkapja a vizet.

2013. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rögtön utána mondtam neki, hogy miért kapja így fel a vizet? Mondta, hogy mert én minden kiforgatok. És elmondtam,hogy csak simán meg akartam kérdezni,hogy jól érzi-e magát velem, hisz már hónapok óta nem mondott semmit, legalább feleljen.

Aztán csend lett, 5 percig nem szólalt meg, majd megfogta a kezem..

2013. nov. 14. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Többet gondolkodunk mi nők mint amennyit a pasik egyáltalán gondolkodnak. Nem kell ebbe semmit sem bele látni. Férfiak. Ilyenek. Ez van. Ne akarj velük komolyabb dolgokról beszélgetni mert 70%-ban képtelenség.

Én azt ajánlom legközelebb egyenesen kérdezz rá valamire mert csak azt értik. De így szeretjük őket! :-)

2013. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!