Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hagynak békén, és már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagynak békén, és már az agyamra mennek! Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 1 hónapja vagyok együtt a barátommal. Ő 23 éves. A probléma a következő: a volt barátnői nem hagynak ENGEM békén. Minden nap kapok valamelyik volt barátnőjétől fenyegető üzenetet stb. Szóltam a barátomnak és elbeszélgetett velük, de sajnos van közülük néhány csaj akik elég agresszívak és nem értenek a szóból. Ti mit csinálnátok ??? Légyszi csak normális válaszokat írjatok!
2013. nov. 30. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteném őket. Ha nem értenek a szóból, akkor nincs más megoldás.
2013. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kaphatnak ezért valami büntetést?
2013. nov. 30. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Mexikóban egy dühös volt barátnő elkapta a volt barátjának a jelenlegi barátnőjét. Elhívta 1 diszkóba, ott az italába kábítószert csempészett bele és elcsalta 1 isten háta mögötti helyre. Közben toborzott pár erős férfit a dühös ex csaj. Aztán amikor odaértek a csajt összeverték, szétszurkálták, kitépték a fogait, megcsonkították a nemi szervét és még 1 csomó dolgot csináltak vele. Aztán leöntötték benzinnel és élve felgyújtottak, amibe végül belehalt.


vigyázz magadra.

2013. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha agresszívak, akkor simán. Tudod a legjobb védekezés a támadás! De a legjobbat akkor egy-egy bitchslap jelentené... akkor észhez térnének.
2013. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! #Ricsike.. Ez nagyon durva :O odafigyelek majd a dolgokra .. Várok még egy kicsit és ha nem lesz változás vagy eldurvulnak a dolgok akkor megteszem a kellő lépéseket!
2013. nov. 30. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!