Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihetek a csajnak? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek a csajnak? Tényleg lehet valaki ennyire más?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Van egy csaj, 22 éves. Egyetemen ismerkedtünk meg. Mondhatjuk úgy hogy ő 10/10-es, iszonyat jó nő. Hosszú szőke haj, szép hosszú lábak, sportos alkat, szép-helyes arc. Én meg egy csúnyább srác vagyok. Bár sportolok, de nem vagyok arcra egy adonisz, nem is volt sok barátnőm (na ne úgy képzeljetek el mint a lúzer srác, csak nem vagyok egy kiemelkedő testi adottságú, inkább az átlagos alja, skálán 10/5-ös). Szóval nem is úgy indultam neki az ismerkedésnek hogy ebből kapcsolat lehet, magam és a barátaim szerint is annyi az esélye a dolognak, mintha a Playboy címlaplányaival akarnék összejönni. Szóval összehaverkodtunk, sok időt töltöttünk együtt baráti alapon. Elkövettem a legnagyobb hibát, szerelmes lettem belé, de nagyon. Persze észrevette a környezetünk, sokan "sajnáltak is engem" miatta. Néhány hete egy bulin lefeküdt az egyik menő/jópasi csoporttársunkkal. Egészen Szilveszter estig nem is láttam, nem reagált a megkereséseimre, eltünt minden közös helyünkről. Én nem zaklattam tovább, gondoltam hogy elege lett a reménytelen szerelememből (sajnos már ő is észrevette hogy beleszerettem) és azt akarja hogy kopjak le hogy ő tovább élhesse az életét. Szilveszter este úgy terveztem hogy itthon maradok egyedül, de végül elmentem random egy haverom bulijára. Ott volt ő is, már elég részeg állapotban. Úgy csinált mintha nem is ismernénk egymást, direkt elkerült. Elég sz*rul esett, ezért végig elvonultam. Egyszercsak kijött hirtelen hozzám az erkélyre és sírva elkezdte mesélni hogy őt mindenki k*rvának nézi, pedig 2 pasija volt eddig és több mint egy éve nem is feküdt le senkivel a csoporttársunkig. És hogy őt mindig kinevette minden fiú, az általános/közép iskolába végig csúfolták, 18 évesen volt az első csókja. Nem hiszi hogy ő kellene is bárkinek, főleg nem nekem. Meg különben is tetszem a barátnőjének, biztos nekem is az a csaj tetszik inkább és őt csúnyának gondolom azért csak barátkozok vele és nem udvaroltam neki. És hirtelen megcsókolt.


Nem tudtam hova tenni a helyzetet utána, ő elrohant én meg hazamentem mert nem találtam sehol. Azóta nem beszéltünk, elvileg ma fogunk talákozni, írt Face-en hogy látni akarna. Szerintetek hihetek neki? Igazat mondhat? Őszintének ismertem meg, de nehéz elhinnem hogy akarna tőlem bármit is. Az egyetemen kb. levegő vagyok a többi csajnál, 10 próbálkozásomból 9-10 sikertelen. A csaj amúgy olyan hogyha meglátnátok akkor az lenne az első gondolatotok hogy "ez a suli k*rvája, biztos pénzért árulja magát mindenhol és csak 0 kmes BMW-be hajlandó beszállni" Tartok tőle hogy mi lesz, ha nem fog engem felvállalni, mert úgy látom hogy nagyon ad a kívülállók véleményére, meg nagyon szereti úgy mutatni magát mintha valami nagy celeb lenne vagy milliomos lány.


Lehet hinni hogy egy ilyen lány tényleg önbizalomhiányos és csupán csak szeretetre és szerelemre vágyik egy olyan sráctól mint én?



2014. jan. 2. 12:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Leírom mi volt tegnap:


Szóval elmentem hozzá. Azzal kezdte, hogy ne haragudjak rá semmiért amit csinált. Aztán mondta, hogy szeret engem, nem is számított rá, de úgy érzi a mi kapcsolatunk túl komoly lenne (ha összejövünk, szerinte már biztos 1-2 év múlva már közös gyerekünk lesz) és ő nem tudja hogy készen áll e ilyen komoly dolgokra mivel még csak 2 barátja volt, azok is régebben és 3 fiúval volt eddig együtt. Azt is mondta hogy el se tudta képzelni hogy valaki mellett ilyen őszintén jól tudja magát érezni és az is plusz pont volt amiért belémszeretett, hogy nem akartam tőle semmit, nem közeledtem "úgy" hozzá. Így megfelelési kényszer nélkül tudott velem együtt lenni, nem "kellett" megjátszania a prédát. Amúgy végig zavart, felkavart volt.


Én mondtam neki hogy szeretem, de nem fogok rohanni utána és huza-vonát játszani, meg megbocsátósat ha úgy alakul. Benne vagyok lazább kapcsolatban is, aztán majd lesz valami, de akkor előre fektessük le a szabályokat hogy ne legyen sértődés. Mondtam hogy az idegen srácokkal bulizgatást (jelenlétem nélkül), megcsalást nem tűröm, amúgy nem korlátoznám a szabadságában, én sem szeretem ha valaki rámtelepszik. Mondta hogy ő is így gondolja és hogy nem tudja eldönteni milyen is vagyok valójában. Mert szerinte amúgy "rosszfiús vagyok" és izgalmas, de közben meg gyengéd és megértő. Ezt ő nem tudja összeegyeztetni. Tetszett neki a viselkedésemben hogy "nőbe se nézem" és fél hogyha összejövünk akkor "nyálas papucs" leszek. Neki nincs önbizalma, csúnyának gondolja magát, aki nem kell senkinek és kell neki egy "erős kéz" amitől nőnek érezheti magát. Erre annyit tudtam mondani hogy társaságban, mások előtt kemény és domináns vagyok (próbálok lenni, hogy ne nézzenek le és tapossanak el), de otthon ne várja hogy vele is így viselkedjek állandóan. Akibe szerelmes vagyok, azt szeretem kényeztetni, becézni, stb. és ne keverje össze a kifelé mutatott dolgokat egy komoly kapcsolattal.


Végül nem jutottunk semmire mert egyszercsak megcsókolt és letépte a nadrágomat. Nagyon jó volt vele, így mégjobban meg akarom szerezni. Furcsa volt hogy nagyon élvezte, de utána amikor odabújt hozzám elkezdett sírni. Kérdeztem hogy miért, annyit mondott hogy "túl szép ez hogy igaz legyen" és biztos meg fogom csalni (kb. nincs sok esélyem más csajoknál, nem is értem honnan veszi ezeket, mit lát belém)


Mondtam neki hogy zárjuk azzal a dolgot, hogy kötöttségek nélkül találkozunk ugyanúgy és kialakul a dolog. Azt mondta hogy jó. Ehhez képest mire hazaértem már bejelölt a Facebookon hogy kapcsolatban van velem.



Mit gondoltok? Kérném az eddigi válaszolókat hogy fejtsétek ki a véleményeteket. Nagyon kiváncsi lennék elfogulatlan emberek tanácsára, meglátására.

2014. jan. 3. 12:17
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy bunkó leszek, de így már kamuszagot érzek.
2014. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

hehe, nekem is van némi kamu érzésem, de végül is mindegy :)


Szerintem, ha elég autonóm, öntörvényű vagy, aki mer kezdeményezni a közös ügyekben, szóval nem a másikra vár, hogy az megmondja mit akar, akkor működhet.

2014. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva nekem is annak tűnik :D Túl részletesen, meseszerűen fogalmazok :D Bár a csaj is az, meg a viselkedése is :D
2014. jan. 3. 17:06
 15/17 anonim ***** válasza:
Ismernem kéne a csajt Így látatlanba nagyon labilis idegrendszert sejtek. Azt mondanám, szereti megszerezni a dolgokat, aztán amikor ez sikerül, már nem annyira fontos neki. Ne legyen igazam!
2014. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt sejtem én is, nagyon érdekes volt a beszélgetés köztünk. Olyan volt, mint aki betanulta amit mond. Félig tűnt csak őszintének, mint aki időhúzásra játszik. Barátnőjével találkoztam az edzőteremben, ő mondta hogy szerinte nem kellek neki igazából, de azt sem akarja hogy másé legyek. Azt akarja hogy örökké az ő tartaléka legyek. Mondta még a csaj, hogy figyeljem meg hogyha valaki rámindul, akkor kezd el érdeklődni jobban irántam, addig le se sz*r mint férfit. Mit ne mondjak, így hogy más mondta, van benne valami. Csak ezt én nem veszem amúgy észre mert elcsábít teljesen
2014. jan. 4. 20:35
 17/17 A kérdező kommentje:

NA! Lefeküdt a csaj megint "véletlenül" egy zsúrpubival. Aztán másnap jött bocsánatot kérni, majd áttért arra hogy én tehetek a dologról, mert nyomás alá tettem a szerelmemmel meg a kettönk közös dolgával és megijedt hogy komolyra fodulnak a dolgok. Állítólag így próbált menekülni a kötődéstől.


Azt hiszem jobb lesz ha a barátnője felé kezdek érdeklődni inkább. Lehet hogyha megismerem jobban, majd alakulnak érzelmek is és elfelejtem végre ezt a hazudós csajt :( :( :(

2014. jan. 9. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!