Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, lenne nálatok esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lenne nálatok esélye egy olyan fiúnak, aki külsőleg nem tetszik, de nagyon jó humora van?

Figyelt kérdés
Szóval jó beszélőkéje van és bőven akad kitartása is.
2014. jan. 2. 16:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
Nálam a humor nagyon közrejátszik az ilyesmiben :) Abszolút meghatározható lehet. De attól is függ, hogy mennyire nem tetszik a kinézete. Azért maradjon egy bizonyos határon belül :)
2014. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Totál kizárva!
2014. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Édesmindegy a kinézet, csak legyen igényes, egyedi
2014. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem az elején egyáltalán nem tetszett külsőre, de ahogy ismerkedtünk, a dumájával meg a humorával levett a lábamról.
2014. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben vagyok. Belsőre a sráccal minden oké, nagyon jól megértjük egymást és jól is érzem vele magam minden fontos belső érték megvan benne viszont külsőre meg egyáltalán nem jön be, sőt.. szinte taszít. :(

Nem tudom mit tegyek. Szegény már mindent megigért, sírt is, bármit megtenne annyira szeretné ha működne köztünk. Mit tegyek?? Szánalomból nem maradhatok vele. Hogyan ne bántsam meg? :(

2014. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehet. az igaz, hogy a külső számít az első benyomásnál, de kb annyi. sokkal jobb egy olyan srác,aki bár nem egy görög isten, de lehet vele beszélgetni, megnevettet, és csak úgy repül vele az idő, mint egy jóképű fiúval, aki tök jó addig, amíg nem nyitja ki a száját. csak ne a sekélyes, butácska lányoknál próbálkozz, és láss te is a külső mögé. egyébként miért gondolod, hogy hogy nem tetszel a lányoknak? mindenkinek más tetszik. és megismétlem, ne a sekélyes, felszínes, kikent-kifent emberek, legyenek fiúk, vagy lányok véleménye számítson.
2014. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én a magabiztos, jó humorú, kedves, de vagány srácokat szeretem, akiknek van SZEMÉLYISÉGE, nem élrezselézett, apja egyhavi fizetését magán viselő jóképű tucatcsávókat. A külső másodlagos, tudjak vele röhögni,dumálni, és ne fintorogjon ha pl böffentek egy nőieset. Ja, és jó zenét szeressen, ne az aktuális divatbandákat majmolja. Neked meg kicsit több önbizalmat, hidd el, szép az élet.
2014. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

,,Ebben a helyzetben vagyok. Belsőre a sráccal minden oké, nagyon jól megértjük egymást és jól is érzem vele magam minden fontos belső érték megvan benne viszont külsőre meg egyáltalán nem jön be, sőt.. szinte taszít. :(

Nem tudom mit tegyek. Szegény már mindent megigért, sírt is, bármit megtenne annyira szeretné ha működne köztünk. Mit tegyek?? Szánalomból nem maradhatok vele. Hogyan ne bántsam meg? :(


A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.''


Felszínes álszent, büdös liba vagy, aki tapad a helyes srácokra. Ajánlom, hogy kedveld meg a fiút testileg is, ezt fejben simán ki lehet alakítani. Nagyszerű fiú lehet, megérdemelnéd a szerelmét ha nem csak a külsőre gondolnál te libus.

2014. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
nálam nincs. Nekem fontos a humor ÉS a külső.
2014. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
18 Képzeld egyaltalan nem jó külsőben gondolkodók pofazol enélkül hogy bármit tudnál rólam gratulálok te is nagy IQ bajnok lehetsz. Hát elmondom neked ha már így mellélőttél hogy sosem érdekelt a külső átlagos mások által csúnyának mondott barátaim voltak de hozzájuk tudtam vonzódni valami szépet meglátni bennük így.működött a kapcsolat. A mostani sajnos még alacsonyabb is így nem nagyon birok ferfikent tekinteni rá. Hiába nyomod a süket dumát h aki nem tetszik az nem tetszik nincs mit tenni. Persze majd erőszakkal raveszem az agyam hogy szépnek lássam. Hol élsz? Te talan összejössz valakivel aki semmit mvm mozgat meg hátha majd egyszer megtetszik?
2014. jan. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!