Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, lenne nálatok esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lenne nálatok esélye egy olyan fiúnak, aki külsőleg nem tetszik, de nagyon jó humora van?

Figyelt kérdés
Szóval jó beszélőkéje van és bőven akad kitartása is.
2014. jan. 2. 16:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Most jutott eszemb, hogy végül s. A páromnak van humora csak én nem értem...:) elég sajátságos, de az enyém is olyan, ő meg azt nem érti, vagyis egymás poénjai most évekkel később is nehezen esnek le :)

A személyiségével fogott meg, nem a külsejével(annak ellenére, hogy szerintem jóképű és vonzó a párom, a nő ismerőseim egy része nem osztja a véleményemet...)

2014. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem igazán reagálsz. Miért tartod csúnyának magad?

A kapott válaszok segítettek valamit?

2014. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
29%

A személyiségével fogott meg, nem a külsejével(annak ellenére, hogy szerintem jóképű és vonzó a párom, a nő ismerőseim egy része nem osztja a véleményemet...)


Fake. Egy mondaton belül is ellentmondasz magadnak. Vicc az egész női csorda itt a gykn.

2014. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Miért... Azért mert szerintem jóképű, attól még nem azzal fogott meg. Sőt a külsejében volt kifogásom, és majdnem amiatt nem jöttem össze vele, (magassága)

Az akkori "barátnőim" pedig le akartak beszélni róla, mert szerintük enm jóképű.

A személyisége miatt jöttem össze vele, és túl tudtam lépni azon, hogy csak 3 cm-rel magasabb nálam, túl tudtam lpni a sekélyességemen, hogy egy kikötésem volt a pasik terén(első szűrő) a magassága.

Ő kitartó volt annyira, hogy amikor hárítottam a közeledését, mégis közeledett, így meg tudtam ismerni..

Tehát nem tudod, hogy mi, és ogy olt, akkor ne bocsájkozz béna feltételezésekbe. Gratulálok! Te minősítetted magad...

2014. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
23-as, mit nem lehet ezen érteni? A személyiségébe szeretett bele és most már jóképűnek látja (a szerelem megszépit) de más nők nem feltétlenül tartják jóképűnek. (Még jó, hogy mindenkinek más az ízlése..)
2014. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!