Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretne még velem kapcsolatot, vagy elmúltak már az érzései?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú, és az ítélkezésen kérlek nézzetek túl, és most erre a részére tekintsünk a dolognak.

Szóval van egy srác, akit kicsit több, mint egy éve ismertem meg az egyetemen, mivel évfolyamtársam. Én akkor voltam túl egy több éves kapcsolaton, szóval akkor kezdtem el újra ismerkedni, az egyik buliban vele csókolóztunk is elég sokat, de végül nem lépett egyből.. és mire igen, addigra már összejöttem valakivel.

Persze azért sokat beszélgettünk, próbáltunk barátkozni, minden nap írt nekem, meg amúgy is sokszor találkoztunk, de sose nyomult, meg semmi flört egy pár hónapig, ...aztán bevallotta, hogy nagyon tetszem neki, megcsókolt, és ez még párszor megtörtént. Ezután szakítottam, és vele kezdtünk el ismerkedni, de ekkorra már eléggé besokalltam a kapcsolatoktól, és alapból egyikőnk se akart különösebben elköteleződni ( ne értsétek félre, nem akartunk másokkal lenni, nem arról van szó). Mindketten zárkózottak vagyunk, inkább elvicceljük amit csak lehet, az érzelmeinkről mélyen hallgatunk. Szóval így elég nehezen ment a dolog, pedig nagyon szerettük egymást.

De én eddig nem ehhez voltam szokva, mások elhalmoztak a szeretetükkel (NEM ajándékok, hanem kifejezték ezerféleképpen), és azt gondoltam, hogy akkor ő biztos nem szeret eléggé... pedig valójában épp ő volt az az ember, akivel ugyanolyan bénán és félénken merjük csak kimutatni, és talán még több mindent is tett értem, mint mások, csak éppen másként...

De ezt akkor kevésnek éreztem, ezért inkább azt mondtam, hogy hagyjuk a dolgot. Ezután még egész ősszel ott volt a közelemben, minden órán mellém ült, néha csak úgy spontán megpuszilt, hazakísért, de az első 2-3 próbálkozása után többször már nem mondta, hogy kezdjük újra, csak így itt volt folyton, és minden tekintetében és érintésében láttam, hogy szeret, de nem mondta már, azt hittem biztos attól még túl van már rajtam...

Összejöttem mással...

És mostanában megint felkerestük egymást, nyíltan, és megbeszéltük, hogy néha muszáj találkoznunk, mert ezt így nem bírjuk egymás nélkül. Mondjuk úgy, hogy viszonyba kezdünk...

Szerintetek ez már csak a szexről fog szólni? Vagy van még esély többre? Vagy már ezt elrontottam és már úgyse szeret?


2014. jan. 2. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Te szeretnéd a kapcsolatot vele ? ezután fogok írni valamit.. nem függ a válaszodtól. ;)
2014. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mmint rendes kapcsolatot szeretnél-e vele..
2014. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szeretnék sajnos.

Pedig valahol tudom, hogy nem kéne, próbáltam is elfelejteni, dehát nem megy, hisz mindig látom. Megbeszéltük már többször is, hogy többet nem beszélünk, de ezt nem tudjuk tartani. :(

2014. jan. 2. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne kerülgessétek egymást, egymásnak vagytok teremtve. :)
2014. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hogy elrontottad e, tőlünk nem fogod megtudni, csak a pasitól. Szerintem eljött az ideje egy őszinte beszélgetésnek...

Szedd össze magad és mondd el neki, mit érzel. Mit veszithetsz?

2014. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!