Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együttmaradnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együttmaradnátok egy ilyen labilis emberrel?

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk, nekem nem volt még senkim rajta kívül, és nagyon szeretem, neki én vagyok az első komolyabb kapcsolata, és nem tudom mit kéne tennem. Lassan két évesek leszünk, és sokat veszekszünk, és ő sokszor jön az öngyilkossággal. Eddig konkrétan kísérlete nem volt rá, de sokszor tűnt már el, hogy ő nem jön vissza, megöli magát, elköltözik, stb. Szeretem, de ha arra gondolok, hogy megöli magát mellettem, akkor biztos hogy magamat fogom hibáztatni, és ez egy nagy sebet ejtene. Mit tegyek? :(
2014. jan. 2. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, ez az egyetlen módja annak h mindent tisztázzatok! :D Ha Ő is úgy szeret, akkor meg fogja érteni! És próbáld megnyugtatni. Amikor pedig nagyon felgyűlnek a dolgok kérd h beszéljetek és tisztázzatok mindent, mint ebben az esetben! :)


Sok sikert! :DDD

2014. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hagyd el,késöbb még gondjaid lesznek ebből.lesz mivel zsarolnia,meg egyébként is,normális szted az ilyen viselkedés?
2014. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ezt most kifejtem neked.

Aki állandóan azzal jön, hogy "megölöm magam!" az sosem lesz öngyilkos. Az, aki komolyan is gondolja, nem kürtöli világgá, hanem szépen, csendben távozik, hogy ne foghassa vissza az, aki esetleg tudja, mert nem tudja senki. Ennek ez a pszichológiai magyarázata. Ajánlott lenne neki egy orvos, akivel el tudna beszélgetni.

?/L (nem írom ki a korom, mert jön az anyázás)

2014. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 adrikácska válasza:
Én együtt maradnék ha nagyon szeretném a barátom . El kell fogadni az embert olyannak amilyen
2014. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
El kell fogadni, de mi lesz ha egyszer mégis megteszi? Éljek együtt a tudattal? Meg nem hiszem, hogy ebből egy boldog családot lehetne alakítani a jövőben, és kétségbe vagyok esve, mert ha meg úgyis vége lesz, akkor meg csak az időnket pazaroljuk :(
2014. jan. 2. 21:23
 6/16 anonim ***** válasza:

1# vagyok: Csak annyi h a kérdésre is válaszoljak.

Miután mindent lerendeztetek, utána döntsd el h együtt maradsz-e vele vagy nem. De tényleg mindent tisztázzatok h legkozzelebb ilyenek ne forduojanak elő. Ha mégis megszegi vágd az orra alá és akkor tudod h ilyen téren nem megbizható, akkor lesz okod "elhagyni". De egyelőre tartsd meg, azt javaslom. Ráérsz a megszegés után otthagyni vagy egyáltalán görcsölni ezen a dolgon.


Sok sikert!!! :DDD

2014. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy másik felnőtt tetteiért nem vagy felelős. A barátodnak valószínűleg pszichiáterre van szüksége, ha öngyilkos hajlamú. Ha csak fenyegetőzik vele, akkor minél hamarabb menekülj a közeléből.
2014. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Annyit mondanék csak, hogy érdekes ez a szelekció a nők részéről. Azt mondja, hogy "szereti", de nem segítene neki, hogy kijusson a posványból, hanem azon tűnődik, hogy inkább elhagyja, nehogy adott esetben ő maga sérüljon vagy bűntudata legyen később... Magát sajnálná, nem a srácot, ez elég nagy önzésnek tűnik.
2014. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De nem feltétlen miattam, van hogy mással, vagy családjával veszik így össze, és nem tudok vele mit csinálni, mindig próbálok vele beszélni, de ezen én szerintem sokat nem segíthetek, mert neki már komolyabb segítségre lenne szüksége.
2014. jan. 3. 11:07
 10/16 anonim ***** válasza:

A depresszió betegség, a borderline személyiségzavar is. Egy bélbeteget sem vinnék haza a kórházból, hogy majd én meggyógyítom a szerelmemmel. Az az érv, hogy mindent el kell tűrni "de szeretem"-alapon, erre emlékeztet: [link]

mert a barát részéről a zsarolás és ráhozni a frászt a barátnőre a szó nélküli eltűnésekkel valamiért nem zárja ki a szeretetet.

2014. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!