Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem azt terjeszti rólam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem azt terjeszti rólam, hogy megcsaltam több emberrel is ( ez nem igaz). Hogy tisztázhatnám magam, ha?

Figyelt kérdés
ha letiltott mindenhonnan,sehol nem lehet elérni. elvileg két ember mondja,az egyik egy XY nevű gyerekről beszél. a másik meg azt,hogy talán látott egy csajt aki hasonlít rám egy buliban egy pasival! Az exem elhiszi lek*rvázott és terjeszti. Nagyon fájt nekem ez,mert az évek alatt soha nem csaltam meg,és igazából nagyon szerettem,még a mai napig megviselt a szakítás(1 hónapja történt). Sehol nem tudom elérni,azt mondta,ha meglát az utcán leköp...Ti mit tennétek?
2013. dec. 24. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Minek akarod tisztázni magad? Elég ha azok tudják, milyen vagy, akikkel kapcsolatban vagy.
2013. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen utolsó szar emberek sajnos, hagyd csak rá. Aki közelebbről ismeri, úgyis tudja, hogy mennyire hiteles amit mond.
2013. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen esetem,pedig soha nem tettem volna vele ezt meg.még a kapcsolatunk elején figyelmeztettem hogy van egy XY rosszakaróm,aki majd úgy is keresztbe tesz nekünk,ne is figyeljen rá. egy ideig jól ment minden,aztán egyiknapról a másikra ezt az a bizonyos XY kitalálta,elmondta a barátomnak,ő engem meg sem kérdezett!!! nem is beszél velem azóta.. pontosan ezért 1 tanácsom van neked: ha ennyire nem képes,hogy meghallgasson, és megbeszélje veled,akkor hagyd az egészet. egyáltalán nem is bízott és nem is szeretett akkor:) ennyi alapján nem hagynám ott a barátnőmet hogy talán látták valaki hasonlóval..
2013. dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezek után nem érdemli meg,hogy szeresd. Ez emberileg is baromi undorító, nem hogy úgy,hogy még közötök is volt egymáshoz. Minél jobban akarsz magyarázkodni,annál rosszabb. Aki meg elhiszi ezt a hazugságot és nem képes utána járni az igazságnak, az meg sem érdemli,hogy foglalkozz vele! Fogd fel így!
2013. dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

semmit

hagyd az egészet a francba és ő is le fog állni

2013. dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem az exem és a haverjai el akartak ütni... Elmebetegek. Csak mert szakítottam vele. Utána mindenféle ku.rvá.nak elhordott. Ma már nem érdekel, mert szánalmas. És az emberek tudják, hogy mindezt csak azért terjeszti, mert agyilag beteg, ne foglalkozz vele, mert bele fogsz dilizni. Rólam a múltkori exem azt terjeszti, és rá is írt sok ismerősömre,hogy megcsaltam (miközben ő engem), állandóan zaklatom( törölve, tiltva van, hoppá...) és hogy egy b.u.nkó pic.s.a vagyok. De én mindezt les.z.arom, mert aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok ilyen, a többivel pedig ne foglalkozz! Fel a fejjel!
2013. dec. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy van aki tudom,hogy elhiszi,mert az egyik ismerősöm mondta is,hogy ő elhiszi... bár most beszéltem az ismerőssel és elmondtam neki is,hogy egyáltalán nem igaz,nem tudom,hogy ő mit hisz,de ez akkor sem változtat azon a tényen,hogy az ex az az ember akit tiszta szívemből szerettem, komolyan ezt hiszi rólam,és ezt gondolja rólam.Ez fáj pokolian!
2013. dec. 24. 23:41
 8/12 anonim ***** válasza:
aki elhiszi,mehet is a levesbe:) nem kell az életedbe olyan ember,aki nemhisz neked
2013. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
azt el is felejtettem, hogy volt olyan exem, aki össze barátkozott a zaklatómmal, és amíg együtt voltunk, rendszeresen találkoztak, kibeszéltek. ezek beteg emberek, nem szabad velük foglalkozni. most még nehéz, tudom, idő kell, de gondolj jó dolgokra, és ne foglalkozz azzal, mit talál ki rólad.
2013. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja, és ne magyarázkodj senkinek, az még rosszabb.
2013. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!