Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaza van anyanak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van anyanak?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok,mar majdnem 3 honapja van baratom.O a vilagon a legcsodasabb srac,nagyon bele zugtam:)Mielott ismertem volna,depresszios es ongyilkos hajlamu voltam,de amiota egyutt vagyunk,mintha ujjaszulettem volna.Az a gond,hogy anya szerint ez abszolut nem komoly,es hogy nem is vagyok szerelmes.Meg az elejen megmondta hogy ez is ugy vegzodik majd mint a tobbi(rendszerint 2-3 het utan dobtak),es hogy tudja milyen 16 evesnek lenni,O is volt ennyi idos.Tudom,hogy csak jot akar,de elkeserit hogy nem orul a boldogsagomnak,ha mar anno az Ovenek nem tudott.Hiaba mondom neki,nem hiszi el, hogy ez most tenyleg mas.

u.i.:bocsanat az ekezetek hianyaert,de angol a billentyuzetem



2014. jan. 2. 02:57
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

"Meg az elejen megmondta hogy ez is ugy vegzodik majd mint a tobbi(rendszerint 2-3 het utan dobtak)"


itt gondolom meg is dugtak. nem ?

2014. jan. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne törődj vele,inkább a kapcsolatotokra koncentrálj,hogy ne olyan legyen.
2014. jan. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Igaza van, bizony. Gondolom előtte azért voltál olyan, mert úgy érezted, hogy nincs senkid, és most belépett az életedbe ez a srác, aki törődik veled. Azt sem tudhatod, hogy milyen szándékai vannak a srácnak. Amúgy ami elromolhat, az el is romlik.
2014. jan. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne foglalkozz vele, csak rajtatok áll vagy bukik a dolog. Mellesleg már nem olyan hiszen nem dobott ki és még együtt vagytok.
2014. jan. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne törődj azzal amit anya mondott,biztos csak óvni akar a csalódástól.Légy boldog a barátoddal,és ha esetleg vége lesz naés,ami nem öl meg az megerősít.
2014. jan. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tisztaban vagyok vele,hogy anya csak vedeni akar,de a noveremmel is ezt csinalta anno,most pedig boldog parkapcsolata van mar 7 eve,es anya meg mindig nem hiszi hogy komoly koztuk.

Elso valaszolo,nem,nem dugtak meg...ha kivancsi vagy,elarulom hogy a sracot,akivel elvesztettem egy halalos baleset erte,kielegito a valasz?

2014. jan. 2. 03:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a srácot :-(
2014. jan. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
2-3 hét után a pasik dobtak? :O fu az kemény engem sose dobtak még ki pedig egy srác ugyis össze jött velem hogy tudta lehet terhes vagyok mástol .. aztán kiderül hogy nem de végig mellettem volt mégis kidobtam pedig külsőre is nagyon helyes volt szoval valamit te nagyon elcseszhetsz :O
2014. jan. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs igaza anyának.

Gondolom nem jósnő...

2014. jan. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hero L ***** válasza:
Nem más. 16 évesen biztosan nem találtad meg 'az igazit'. Az viszont lehetséges, hogy szerelmes vagy.
2014. jan. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!