Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
van egy fiú ismerősöm akit elég régóta ismerek,mindig irkodunk meg úgy. de az a baj hogy ő többet akar mint barátság,de viszont én nem.. többször is megpróbáltam neki elmondani,de mindig megsértődött. a barátságát viszont nem akarom elveszteni.. hogy mondjam meg neki,hogy ne sértődjön meg?

2014. jan. 3. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek veled. Ha elmondod, ugrik a barátság.
2014. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek adok igazat. Ha sértődékeny, nektek annyi.
2014. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy félted a barátságotokat, mert nagyon kedveled őt, de nem érzed, hogy tudnál szerelmes lenni beléd, és ezért nem akarsz belemenni a kapcsolatba, mert az neki is rossz lenne. Ha tényleg szeret téged barátilag, akkor meg fogja érteni, és továbbra is beszéltek, ha meg megsértődik, akkor az ő baja.
2014. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz lesz neki elfogadni, hogy csak barátként tekintesz rá. Minden találkozás a viszonzatlan szerelmessel egy késszúrás a lelkébe. Ezt nagyon kevesen fogják bevállalni. Ne lepődj meg ha ezenttúl nem akar inkább barát sem lenni
2014. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyenesen... Ha nagyon fontos a srác nem hülyíted... Mond el neki a kőkemény igazságot... Lehet h nektek annyi de akkor nincs rá szükséged... Így a legegyszerűbb... Vagy adj neki esélyt... :D veszíteni nem veszítesz semmit... Most ha igy nem lesz a barátod vagy ugy... Akkor ... Most nem mindegy... :)
2014. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ismerős érzés. Tényleg van olyan, mikor csak barátságot tud az ember elképzelni valakivel. Én hasonló helyzetben vagyok, már megmondtam a srácnak, de nem fogta fel szerintem, mert azóta is nagyon erőszakosan nyomul, így viszont semmi értelme a barátságnak sem, mert nem hagy békén, és ha iszik akkor zaklat. Mondd meg neki, hogy nagyon kedveled és élvezed a társaságát, és nem tehetsz róla, de az nem érzel iránta semmit, és nem akarod átvágni, meg hitegetni. Lehet, hogy egy darabig hanyagolni fog, de aztán idővel elfogadja. Lehet ő is rájön, hogy megéri attól még jóban maradni :).
2014. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!