Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátommal folyton csak a szexről beszélünk?

Figyelt kérdés

Barátom 18, én 17 éves vagyok.

Azon kezdtem el gondolkodni és felfigyelni, hogy mi általában csak a szexről és ehhez hasonló dolgokról beszélünk.

Persze másról is, meg ha történik valami azt persze elmondjuk egymásnak,és meghallgatjuk egymás baját, örömét meg stb, viszont ha együtt vagyunk valahogy mindig ez lesz a téma.

Ha olyan helyen vagyunk tényleg csak erről van szó, azon gondolkodunk, hol lehetne megoldani, milyen jó lenne ha...

elkezd fogdosni,simogatni, majd kimegyünk a sötétbe,ott is...

Volt,hogy úgy mentünk fel hozzá éjjel, hogy a szülei a másik szobában aludtak,be sem volt zárva az ajtó,de nem bírtuk és pettingeltünk.

Ha megyünk valahova,mindig ez a téma, hogy lehetne megoldani....

Tudom,hogy ennek örülnöm kéne, hogy csak engem kíván stb, de nem 'sok' hogy általában ez a téma? Normális? Ettől még nem szeretjük egymást kevésbé,és lehet mély kapcsolat,mint azoknál,akiknek ez nem 'olyan' fontos?

15 hónapja vagyunk együtt.


2014. jan. 3. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mert arról nem beszélni kell hanem csinálni. tudod amelyik ember tanít valamit az nem tudja, amelyik nem tanít az tudja és csinálja :D
2014. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1, Jó,de mikor nem lehet csinálni, akkor folyton az a téma..
2014. jan. 3. 18:46
 3/9 xtazin ***** válasza:
Tinik vagytok , mi ebbe a furcsa?
2014. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azzal nincs baj,hogy nagyon kívánjátok egymást,illetve ő téged,mert az valahol normális.Viszont az tényleg probléma,hogy csak erre épül a kapcsolatotok,tehát a szex a fő mozgatórugója.Tehát ez ennyi információ alapján egy elég felszínes kapcsolat,ahol gondolom nincsenek például kajáldába beülős,átbeszélgetett délutánok,vagy romantikus séták.Hiányzik az érzelmi rész.Ezt mielőbb el kell mondanod a barátodnak,szólj neki,hogy téged ez zavar,és bántó.Ha ezek után nem törekszik a változásra,akkor elsősorban a tested kell neki,magyarul kihasznál.
2014. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fura.... De ha úgy érzed valòban szeret téged a baràtod (amit csak te tudhatsz, bàr a leírtak alapjàn nekem eléggé gyanús hogy csak kapura jàtszik) és màsban nem defektes, akkor legyetek boldogok.
2014. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, az lenne normális, ha folyton szexelnétek és minket békén hagynál....
2014. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vannak séták is, délutánonként néha elmegyünk cukrászdába vagy valahova, ezzel nincs gond, de akkor is az lesz a téma,ha már más dolgokat átbeszéltünk xD
2014. jan. 3. 19:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs ezzel.. Ha csináljátok is, nem csak beszéltek róla, akkor nincs probléma. Nézd a jó oldalát, ha valami neadjisten nem úgy sül el az ágyban ahogy kellene, gátlások nélkül tudtok majd róla beszélni.
2014. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mcgalagony17 ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, én is a normálisnál többet beszélek a párommal a szexről, de csak azért, mert azon kívül szinte semmiben nem értünk egyet. Ciki, nem ciki én bevállalom, hogy a részemről nem a legbensőségesebb ez a kapcsolat, de ez neki így tökéletes:) Én azt mondom, ha ezen kívül teljesen harmonikus a kapcsolatotok, nincs nagy baj!


19(N)

2014. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!