Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim! Ki ért velem egyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Ki ért velem egyet?

Figyelt kérdés
Elmondom nektek a frankót, hogy miért a szemeteket választják egyes nők: azért, mert a szemétnek nincs megfelelési kényszere, a szemét tud vetíteni, hazudni, úgy, hogy nem érdekli mi lesz ha a nő visszautasítja. Nem is érdekli a szemetet a nő lelkivilága, mivel a szemét pasi érzelmi intelligenciája 0, de ez később derül ki, amikor már olyan jól sikerül a vetítés!!! És a nő eladja a lelkét az ördögnek!!! De akkor már késő...beleszeretett a hazugságokba...A szemét faszik olyanok mint a jó tanácsadók: jó pénzért adják el a semmitérő "csodaportékájukat". És bizony sok naiv ember van. Ők elhiszik, hogy az az áru jó....Ugyanígy a szemét hazug pasi is = egy nagy átverés.
2014. jan. 3. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első mondatban van egy fél igazság, a többi baromság. Annyi igaz, hogy a sikeres pasiknak nincs megfelelési kényszere.
2014. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oké de ettől nekem miért lesz jobb? Hiszen én nem vagyok szemét.
2014. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Én ugyan nem vagyok férfi, de eléggé hülye felfogásod van. Talán ezért nem kellesz a nőknek.
2014. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, de ő jól néz ki, mi meg nem.

Pillanatnyi érzelem alapján döntenek a lányok, és nekik nagyon nem mindegy, ki ül le velük randizni! Legyen helyes, jóképű, amire minden lány hajt, olyan, akinek sok lehetősége van a lányoknál, és mégis engem választ! Milyen jó nekem, végre értékesnek érezhetem magam! Hahaha!

2014. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez így igaz
2014. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok de egyetértek veled! Egyszer egy ilyen k*csöggel sajnos összehozott a sors....
2014. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem egészen a megfelelési kényszer a kulcs.


Pszichológiailag ez úgy néz ki, hogy a nők férfiképe még sokat változik a gyerekkor során, de a kamaszkorban alakul ki igazán, onnantól, amikor a fiúk elkezdenek érdeklődni a lányok után, vagy fordítva. Ezt a képet pedig azon fiúk alapján alkotják, akik kapcsolatba léptek velük, tehát akik hatással voltak így az adott lányra. Nem nehéz belátni, hogy a rendes, normális fiúk visszahúzódóak, ezáltal törvényszerűen kevésbé hatnak egy lányra, hiszen kevesebb kommunikáció történik köztük, mint a harsány fiúk részéről, márpedig a harsányság és a kezdeményezőkészség mögött pontosan az áll, hogy az illető fiúnak (itt kamaszokról beszélünk, de ez megmarad még 10-20 évig) alacsony az érzelmi intelligenciája, nincs tekintettel a másik emberrel, alacsony az önismerete, beteg képe alakul ki a világról és a saját szerepköréről, és arról, hogy hogyan kell szociálisan működtetni a kapcsolatait (barátságokat, párkapcsolatot), egyáltalán mi a helyes, a helytelen stb.


Na most a lányok számára az ezektől a fiúktól érkező ingerek, benyomások írják körül és így alapozzák meg a tudatalatti FÉRFI-forgalmat, ezért az ilyen típusú fiúkat kezdik vonzónak érezni. Ez egy törvényszerűen lefutó folyamat, ami az esetek többségében meghatározza a nők férfiképét. És ezen a képen mindezek után sok esetben rengeteg szívás, rengeteg árulás sem változtat, mert inkább változtat a saját önképén (minden pasi ilyen / megérdemlem / ez a női sors / szingli leszek), ennek is megvan a pszichológiai oka, szóval inkább így változtat önmagán, semminthogy a férfiképen változtasson, mert az előbbi kevésbé dühítő.


Nagyon röviden ez van a dolog mögött.


Azok a szerencsések, akik:

1. (lányok) kevés suttyóval kerültek kapcsolatba, pl. sokat olvastak, énekkaroztak, hangszert tanultak, táncra jártak, így a férfiképük inkább a normális, rendes, de kevésbé harsány és kezdeményező fiúktól érkező ingerekből épült fel; egészségesen.


2. (lányok) ha nem is ez történt velük, de kifogták az olyan típusú fiúkat, akik úgy harsányak és kezdeményezőek, hogy közben nem kihasználják a lányokat, nem "tahók". Ilyenek többnyire a szakterületükön, az életben kiteljesedett férfiak, akiknek a kezdeményezőkészsége (és itt valóban bejön a megfelelési kényszer hiánya is, ennyiben) hátterében a saját személyes életükben felépített háttér van. Ilyen nagyon kevés van, különösen a mai gazdasági válság időszakában, de egyébként is, az említett kiteljesedés általában arroganciához vezet (a sikerek okozta büszkeségben való kéjelgés, ami meglehetősen tahó viselkedéshez tud vezetni pl. egy randin), és mivel az ilyen háttér kialakulásához idő kell, inkább a 28-35-40 éves korúa között találni ilyet, hiszen eddigre sikerül általában kialakítaniuk az életükben ezeket a háttereket, ez egyszerű matek.


3. (fiúk) akiknek sikerült az 1. pontban leírt típusú lányok között találni maguknak párt.

2014. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!