Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyem helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyem helyzetben? Félek, hogy rossz vége lesz!

Figyelt kérdés
Van a barátom nevezzük Gábornak és a haverja Pista,Pistát az exe a Niki felkereste,hogy bánja,hogy kidobta a jelenegi pasija Dani miatt.. Dani nem.szereti ha Niki a Pistivel akár személyesen beszélne vagy virtuálisan. Pisti és Niki tegnap feljöttek a barátomékhoz és összeszűrték a levet.A Dani felhivta Pistit,hogy szeretne vele találkozni és felhivta Nikit is,hogy hol van..Az volt a szerencséje a csajnak,hogy az nap összevesztem a barátommal és mikor gyors felmentunk Nikihez a kutyaert es amikor DAni feljott en mentettem meg a csajt,hogy eljottunk mert osszevesztem a baratommal.. Nem tudom a csaj felfogasat megerteni,hogyha baj van akkor futni kell az exhez es harom embert belerangatni a bajba?De már én is benne vagyok az egészben.. Mondtam a barátomnak,hogy tuti ez lesz és igy is lett pedig nem is ismerem a csávoját a csajnak..Ma összefutottam véletlen Daninak egyik haverjával és a boltnál a nyakamnál fogva a falhoz szoritott és megfenyegetett,hogy mondjam el az igazat ha tudok valamit mert ha nem megbánom.. Nem látta senki és a barátomak se merem elmondani... Főleg,hogy szilveszterkor Pistinek neki ment a Dani mi van ha kiderül az egész és késsel jön? Pluszba Pistának van barátnője aki semmit se tud... Ha beköpném őket mindenki rám pikkelne..Nem tudom mit tegyek..
2014. jan. 4. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Készíts belőle szappanoperát...
2014. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet azt kéne..
2014. jan. 4. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!