Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? FONTOS

Figyelt kérdés
A baratommal lassan 1 eve vagyunk egyutt. De van egy kolleganoje akivel elegge gyakran sms-ezget tobbnyire munkarol. De volt amikor facebookon is beszelgettek. Mivel megmutatta oket nem szantam tul nagy jelentoseget neki. Azonban hirtelen kitorolte az sms-eket es az uzeneteket is. Nem reg viszont lattam hogy viberen dumalnak (nem is tudtam hogy van neki vibere) mar nem eppen munkarol. A baratom elegge messze dolgozik es sokat (12 orazik) igy ritkabban is beszelunk ha nincs itthon, mondvan a munka miatt. De erdeles modon a kolleganojevel raer mindenfelerol dumalni mikozben dolgozik. Bocsi a hosszu sztori miatt, de tenyleg fontos.
2014. jan. 4. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi honnan tudjuk? Most azt várod h nyugtassunk meg, vagy h hergeljünk fel? Mindkettő alaptalan a részünkről.
2014. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
esélyes de mi nem tudunk ebből semmi biztosat mondani...
2014. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Splinter Cell: Chaos Theory
2014. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi információból nem tudom eldönteni, hogy mi lehet, vagy van-e egyáltalán valami.
2014. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen meg.
2014. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán csak jó barátok,ennyi információ alapján ezt nehéz megítélni.Viszont az már lehet intő jel,ha téged feltűnően hanyagol,kevesebb időt,energiát szán rád,nem foglalkozik veled annyira,hűvösöbben viselkedik veled,stb.Ülj le vele beszélgetni az érzéseidről,kérdezz rá.
2014. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont igy jártam ,elõször ùgy beszélgettek,h én is làttam,aztán egyre sürübb lett,egyre intimenbb(mint utólag megtudtam) a téma,majd egy szép napon a lefeküdtek egymással. Õk is kollégák voltak. Tehát szerintem megcsal.
2014. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne, mi a túróért vagy vele? Amúgy előfordulhat, hogy az a 12 óra nem is annyi.
2014. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!