Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti fel bírjátok emelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti fel bírjátok emelni a barátnőtöket? És ha nem, az mennyire érinti a másikról alkotott képet?

Figyelt kérdés
Én 170 centi vagyok és 65 kiló de sose hagyom a barátomnak, hogy felemeljen, mert félek, hogy nem bírna el
2014. jan. 4. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

first world problems..


igen, megbírom. ha meg nem bír megemelni 65 kilót, az nem a te szégyened..

2014. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 75 körül vagyok, és megemel a párom, pedig Ő vékonyabb nálam.
2014. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

barátnőm is kérte hogy ne emelgessem... de már hozzá szokott... mikor felkaptam és szépen letettem az ágyra... :) azóta még tetszik is neki... :)

65 kiló az semmi :) mázsa fölött kihívás :D ha nem bír el akkor az legyen az ő problémája :D

2014. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze.

De sírva is fakadnék,ha nem bírnék felemelni 45 kilót :D

2014. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem fel bír, pedig csak 10kg-vel vagyok könnyebb. (én 54kg, ő 64kg)
2014. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az hagyján hogy barátnőm 50kilós kis formás fenekét meg bírom emelni 72kilós létemre :D de már volt olyan hogy mázsás szobatársamat is felkaptam ölbe :D
2014. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!