Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat rossz szexel?

Figyelt kérdés

Még elég friss a dolog,a hét elején jutottunk el odáig,hogy lefeküdtünk.Alapból nagyon rendes srácról van szó,kedves és vicces,viszont a szex nagyon kiábrándító volt.

A rossz talán nem a legjobb jelző rá,inkább a fájdalmas.Az előjáték sem volt,ami utána jött,viszont "iszonyat".Az elején szóltam neki,hogy fáj,megpróbált jobban figyelni,az lett belőle,hogy alig ért hozzám,már szinte vártam,hogy mikor legyen vége,amikor kimentem a mosdóba csípett ahogy pisiltem,csupra vér voltam.

Azóta minden nap kérdezi,hogy mikor találkozhatunk megint(nem egy városban élünk),próbálom húzni az időt arra hivatkozva,hogy hamarosan kezdődnek a vizsgáim,de az az igazság,hogy nem merek rágondolni,hogy újra lefekszünk.

Nem akarom megbántani,mert jó ember,de nem bírok mit kezdeni ezzel a helyzettel.

Tudnátok tanácsot adni?Szerintetek javulhat a dolog?

(Előtte volt egy 2 éves kapcsolatom,ott nem volt semmi ilyen jellegű gond,szóval nem szűz lány panaszkodásról van szó)



2014. jan. 4. 20:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért nem tanítod meg hogy hogyan is kéne?
2014. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehet rajta javítani, segíts neki!
2014. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Számodra lehet túl nagy mérettel rendelkezik?

Van ilyen, ezt legjobb akkor ha őszintén elmondod neki!

2014. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

És a párod esetleg tapasztalatlan volt?


Elkerülni nem lehet az elkerülhetetlent. Vagy beszélsz róla és próbáltok zöld ágra vergődni vagy kínzod magad tovább.

2014. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
De olyan nagy volt neki a szerszáma, vagy annyira tapasztalatlan volt? Vagy mégis mi volt szerinted a probléma?
2014. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Előjáték + síkosító.
2014. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Manócska'90 ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan barátom (20 hónapig), aki mellőzte az előjátékot. Próbáltam beszélni vele, nem hatott. Végül szexmegvonás lett belőle - ebből persze értett. Mondta, hogy bocs, tudja, hogy hajlamos leszokni róla. Mondtam neki, hogy édes szívem rá se szoktál... Hiába kértem, néha nagy nyűggel csinált valamit.


Beszélj vele!!! Ha tényleg akkora ****** az ágyban, mint az én volt pasim, akkor ki vele. Viszont ha meg sem próbálod megbeszélni vele, akkor A) megint vérezni fogsz B) szerencsétlen nem fogja érteni, hogy miért koptatod le

2014. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Azt mondja,hogy van tapasztalata.

Nekem a méretei is nagy,de már ujjazásnál gond volt.Vagy alig lehetett érezni,vagy 3 ujját akarta egyszerre "belém gyömöszölni",pedig még 2 is fájni szokott.

Szóltam hogy fáj,mondtam,hogy mi lenne(számomra) jobb,viszont hamar visszatért arra ami neki tetszett,azt mondta,hogy izgató a hangom.

2014. jan. 4. 20:52
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy minden férfi álma, ha szexről van szó. :D Sokan örülnénk, ha a barátnőnk inkább a kisebbért fohászkodna, mintsem a nagyobbért :D
2014. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem anno volt egy szexkapcsolatom, meg is mondtam az illetőnek, hogy vele pocsék. Időről időre felhív, és segítő tanácsokat kér. Szerintem mondd meg neki, és mindent megtesz majd, hogy bizonyítson.
2014. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!