Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom nem akar lefeküdni velem? Hogyan vegyem rá?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nemrég kicsit összekaptunk, és rákérdeztem,hogy nem-e csak azért van velem, hogy legyen kivel szexelnie, mivel teljesen úgy éreztem.

Ő ezt vádaskodásnak érezte,és azt mondta, hogy ő akkor be fogja bizonyítani nekem,hogy ez nem így van és nem fog velem lefeküdni egy ideig.

Jövőhéten pedig kirándulni megyünk, és mikor ez szóba került,felhozta,hogy ő mit is ígért a minap,bizonyítani akar.


Nem tudom mit tehetnék, mert nagyon önfejű. Hiába mondtam neki,hogy nem kell semmit bizonyítani,mert a minap átbeszéltük és megnyugodtam, nekem csak annyira volt szükségem.

Mit tennétek? Én nem szeretném,hogy az kimaradjon, hisz nincs is sok lehetőségünk együtt lenni úgy, csak ott majd ://


2014. jan. 4. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki szereti a másikat, akkor törekszik arra,

hogy a másiknak jó legyen. Ha te reszelni akarsz,

akkor reszeljetek.. Ne takarózzon ilyen bizonyít-

gatós dumával :)

2014. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
addigra vegyél valami szexi ápolósnő "ruhát" és másszrá:)
2014. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a helyzet,hogy a szülei is ott lesznek, igaz mi külön szobába, de itthonról olyan 'jelmezt' nem tudok elvinni.

Óvszert sem, mert ha anya megtalálja odacsomagolva, nem jutok el a kirándulásra.

Ezért még régebb úgy terveztük,hogy ő visz óvszert, és...

De nem értem, ezen amit mondtam neki a minap miért kellett így besértődni?

2014. jan. 4. 22:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne mondd nekem, hogy a nadrág vagy kabátzsebedben nem tudsz vinni óvszert :D
2014. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Előtte nap megyek be olyan helyre, ahol tudnék olyat venni, de oda elkísér anyum is. Tehát nincs hol rejtegessem, sajnos. Nagy bajban leszek, ha itthon valahogy ezt meglátnák
2014. jan. 4. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!