Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszene ez a szerelmes levél a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Több mint 7 hónapja vagyunk együtt, szeretném meglepni vele:


Drága cukorfalatom !


Teljes mértékben megváltoztattad az életem mióta itt vagy nekem,és őszintén remélem hogy ez a jövőben sem fog változni.

Remélem hogy örökké velem maradsz jóban-rosszban és majd egyszer a feleségem ,a gyerekem anyja leszel.

Melletted minden napom boldogan telik s mikor nem vagy mellettem úgy érzem nem vagyok teljes.

Köszönöm neked mind azt amit eddig átéltem veled, ez idő alatt nagyon meg szerettelek és örökké veled szeretnék maradni !

Egyszerűen elvarázsolsz mikor rám nézel, te vagy a mindenem ,te vagy életem szerelmem és te vagy az a lány akiért érdemes élnem. Szeretlek !


Csók

XY


+ készítené a lapra egy kis szerelmes levél kinézetett köré, befújnám a parfümömmel.



2014. jan. 5. 01:25
1 2
 11/13 menta34 ***** válasza:

Lehet, hogy tetszene neki, de attól még ez a levél szánalmas.


"csók" - gizikének írod a kisközérbe?

parfümmel befújni? mi vagy te egy rossz b*zi? jesszusom...


Ugyanakkor! add magadat, mert hosszú távon nem tudsz több lenni, kérj tanácsot de ne írass mással szerelmes levelet,

mert később nem fogod tudni magadtól újra megtenni.

2014. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jo, csak a cukorfalatot helyettesithetned valami massal. Mondjuk a nevevel, vagy azt mondod 'szerelmem' stb. Kiveve persze, ha igy szoktal beszelni hozza vagy uzenetet irni.
2014. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tök aranyos és a lányok az ilyennek nagyon örülnek, már aki nem egy érzéketlen tuskó.

Ne hallgass azokra, akik azt írták,hogy csak papucsok meg bu*ik írnak ilyeneket!

NEM! Nagyon szép levél, és ha sokáig együtt maradtok, gondold el milyen jó az ilyet vissza olvasni.

Azzal viszont egyet értek,hogy egészítsd ki néhány közös élménnyel, személyesebb legyen.

Jó, hogy vannak még olyanok, akik mernek levelet írni!!

2014. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!