Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint szeret?

Figyelt kérdés

A baràtommal 4 honapja,hogy együtt vagyunk.Elsö két honapba nem feküdtem le vele.Mert azt hidtem ,hogy csak kihasznàl.De vàrt ràm.Ezek szerint szeret?(Amugy a baràtom hàzzas) 19L 29 F

Bocsànat a helyesíràsért.


2014. jan. 5. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Öld meg magad
2014. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak türelmesen cserkész be...
2014. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért öljem meg magam?
2014. jan. 5. 15:35
 4/9 xtazin ***** válasza:
95%
Szerintem elsőnek tanulj meg helyesen írni, elég szégyen hogy 19 évesen nem tudsz. Aztán pedig hagyd békén, házas, biztos van családja.
2014. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hazás ember!!!!!!!!!!!!!hahó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

-Mert szétrombolsz a viszketős nunád miatt egy házasságot

-Mert még tőlem is pocsékabb a helyesírásod

-Mert ilyen k.baszott naiv és hülye vagy

-Mert "barátodnak" hívod azt, aki amúgy férj és házas



Válassz te kis p..csafüst:D

2014. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Menjetek a F**** ba Nem vagyok Magyar Hàla a jò istenek.Es ezért nem tudok helyesen irni.Milenne ha a kérdesre vàlaszolnatok.S hanem fogjàtok be. Sok barom
2014. jan. 5. 15:42
 8/9 xtazin ***** válasza:
100%
Válaszoltam te kutya, hagyd békén :o
2014. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felesége van, és szeretöt tart.. szép. Egyébként ismerek olyat, aki többet várt egy lányra, és csupán csak azért, hogy megfektesse, tehát eznem jelent semmit. Ott a felesége addig vele is le tudott feküdni. Ha nagyon rossz, lapos már a kapcsolata a feleségével, esetleg van esélyed. De gondolj bele, ha bármi csoda folytán téged választana, végül téged is megcsalna. Inkább hagyd a francba.
2014. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!