Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mit gondoljak?

Figyelt kérdés
van egy srác ,akibe már négy éve bele vagyok zúgva. Ő tudotz is róla ,de nem akart tőlem semmit. Egyszer bevallotta hogy szeret.(hozzáteszem ,épp szerelmi bánata volt) és ennyi. Azt mondta ha úgy kell lennie ,úgyis kialakul. Ezek után én egy ideig küzdöttem érte... Majd közöltem ,hogy innentől kezdve nem érdekel. Nem hagytam ,hogy reagáljon rá ,azt hiszem féltem a választól. Pár hete az egyik barátnőmmel épp róla beszélgettünk (sms) (óra közben ,gyenge tanóra ,mindenki azt csinál amit akar.) és a barátnőm letette a padra a atelefonját és egy pillanatra elfordult ,a srác elvette és elolvasta a beszélgetést. Ezek után az utóbbi hétben ölelgetett és néha egy puszit nyomott az arcomra. Én már abban voltam ,hogy jaj akkor talán lesz valami.. Ám az egyik haverjától visszahallottam a napokban ,hogy azt mondta nekik ,hogy tudja mit akarok ,és nem akarja hogy többet képzeljek bele... Nem tudom mit gondoljak.. Vagyis hogy ő mit gondolhat.. Vélemény ? NORMÁLIS KOMMENTEK KÉRNÉK ,KÖSZÖNÖM ELŐRE IS.
2014. jan. 5. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
ovi
2014. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a kijelentése a srácnak, hogy "többet ne képzelj bele" vonatkozhat arra is, hogy klassz hogy a barátja, haverja vagy, és néha jól el tudtok dumálni, de nem akar tőled semmi komolyat. A másik variáció pedig az, hogy szexre jó lehetsz, de semmi többet ne képzelj. Szóval ez a kijelentés kétértelmű. Olyan rég óta rajongsz érte, amit ő is tud, és mégsem történt még semmi, akkor nagyon esélyes hogy nem is fog történni. Bocs hogy ezt írom, de nekem ez a véleményem. :(
2014. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a normalis valaszod..(: igen ,szerintem is ez van csak eddig nem akartam bevallani magamnak se.
2014. jan. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!