Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, amikor súlyos baleset után lábadozom. Hogyan dolgozzam fel és mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik haverommal csókolózott és áldozatnak állítja be magát, mert nem működik a szex egy ideje és ezért nem érzi magát nőnek.

annyi bántalom, gyűlölet, keserűség és fájdalmas szeretet van bennem hogy leírni nem tudom... bazi f os helyzetben vagyok alapból, iszonyúan kell nekem egy társ ezekben az időkben, ezért képtelen vagyok szakítani de mocskosul emészt. várjak a szakítással amíg megerősödöm vagy megtegyem most? hogyan? és hogyan kellene ezen túljutni?


2014. jan. 7. 01:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy dobd ki és verd meg, de csak dobd ki, mert akkor téged is megvernek.
2014. jan. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én dobnám azonnal. Idővel rendben leszel.
2014. jan. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is dobjad. Eléggé önző, csak az számít neki, hogy "nőnek érezze magát" (amúgy nem a szextől lesz az). A te lábadozásod miatt nincs szex gondolom, ezt kibírhatta és megérthette volna. Ha csak ennyire képes megérteni a másikat, az nulla. De majd megtanulja, ha a következő pasija is dobja, hogy valamit nem jól csinál.
2014. jan. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki..majd találsz másikat.
2014. jan. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is dobnám azonnal. Ez nem társ, hanem egy önző liba.
2014. jan. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki
2014. jan. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Paulik Áron ***** válasza:
100%

Minél tovább maradsz vele, annál fájdalmasabb és nehezebb lesz. Aki a társát cserbenhagyja a bajban, ahelyett hogy ápolná és mindent megtenne a felépüléséért... hát nem tudom, pl milyen anya lenne... gondolom szeretnéd, ha a gyerekeidből majd rendes emberek lennének.

Ha neki szex kell, akkor tegyed ki a szűrét, majd keres magának szexet, te meg keress egy hűséges barátnőt.

2014. jan. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Igazatok van :(


ma délután dobom. nem is alszom addig hanem megpróbálom összekaparni magam annyira.

hogyan csináljam?! már most remeg mindenem, nem biztos hogy élőben meg tudom tenni.... hogy nézzek a szemébe? darabokban vagyok, nem megy :( segítsetek!

2014. jan. 7. 02:29
 9/23 Paulik Áron ***** válasza:
100%
"Látom, hogy nem tudlak boldoggá tenni. Sajnálom, hogy ennek így kellett kiderülnie, de nem akarlak tovább feltartani abban, hogy élvezd az életet a saját elképzelésed szerint, és magamat sem akarom áltatni, hogy te nekem valaha hozzámillő társam lehetsz. Úgyogy inkább keresd a boldogulásodat nélkülem, mindkettőnknek jobb lesz."
2014. jan. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy személyesen dobd neten vagy smsben. Nem szép ugyan de nehogymár neki álljon feljebb. Ha neked nem megy hidegen és közömbösen a szemébe nézni ezek után.
2014. jan. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!