Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, amikor súlyos baleset után lábadozom. Hogyan dolgozzam fel és mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik haverommal csókolózott és áldozatnak állítja be magát, mert nem működik a szex egy ideje és ezért nem érzi magát nőnek.

annyi bántalom, gyűlölet, keserűség és fájdalmas szeretet van bennem hogy leírni nem tudom... bazi f os helyzetben vagyok alapból, iszonyúan kell nekem egy társ ezekben az időkben, ezért képtelen vagyok szakítani de mocskosul emészt. várjak a szakítással amíg megerősödöm vagy megtegyem most? hogyan? és hogyan kellene ezen túljutni?


2014. jan. 7. 01:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Erősnek kell lenned! Nincs mese! Az igazi partner nem engedi el a kezed, amikor fognia kellene! Küld el!! Sok erőt neked.
2014. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Neked punci kell vagy társ? Mert ő csak egy punci, és csak ba..ni akar. Ilyen egyszerű! Nem építheted a jövődet egy olyan nőre, aki ilyen helyzetben magadra hagy! Örülj neki, hogy ez most derült ki, és nem 10 évnyi házzasság után. Dobd a francba, és keress egy olyan társat, akinek nem csak a farkad és a pénzed számít!
2014. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az enyém kiment Németországba pincérkedni. Fél év után hazajött lefeküdtünk és 3 nap után nem tudtam kisvécére menni. Olyan gyuladásom volt. Elmentem orvoshoz, az megvizsgált és azt mondta, ha már ku...vákhoz járok használjak gumit. Kikérdeztem a barátnőm és a végén még ő vádolt hogy megcsaltam. Legjobb védekezés a támadás alapon. Aztán kiborult a bili, amikor 3 hónap után összeveszett a barátnőjével, ő pedig felkeresett engem és kiiskolázott mivel is foglalkozik a csajom németben. Kur..a volt. Azonnal kidobtam. Megundorodtam tőle. Az ilyen sose változik, és csak hazudni fog neked. Közben meg csalni fog tovább.
2014. ápr. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!