Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagyon okos férfiak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon okos férfiak csak hozzájuk hasonló nőkkel jönnének össze? Vagy nem probléma nekik, ha a nő nem zseni?

Figyelt kérdés
Persze, azt gondolom, hogy nem egy vihorászós buta libát akarnak maguk mellé... de zavarja őket, ha a barátnőjükkel nem tudnak pl. bonyolult programozási elvekről vagy hasonlóan magas műveltséget igénylő dolgokról beszélgetni, mert a lány nem elég okos hozzá? Mennyire elvárás, hogy egy nő okos és művelt legyen?

2014. jan. 7. 13:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem nagyon fogsz csalodni kulfoldon,mert ott valamivel normalisabb emberek vannak.Ne hallgass te az ilyen kis parasztokra,tegyel ugy ahogy te jonak latod,es akinek nem tetszik az kapja be.
2014. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én egy olyan férfiba vagyok szerelmes, akit nagyon érdekelnek a tudományok, a fizika stb. A szakmája is ez, és a szabadidejében is nagyrészt ezzel foglalkozik (azért vannak más hobbijai is). Ezért félek, hogy nem találna engem elég érdekesnek, mert én csak egy mezei bölcsész vagyok :-) Sokat nem konyítok a reál tudományokhoz, mert bár érdekel, agyam az nincs hozzá. Anno a suliban sem nagyon mentek ezek a tárgyak. Hát akkor miről beszélgetnénk? :-(
2014. febr. 2. 18:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát, nézd, nekem az a véleményem, hogy emberfüggő. Ugyanakkor engem passzoltak már le, mivel velem nem lehet politikáról beszélgetni és az illetőnek meg ez volt a kedvenc témája. Kifejezetten hidegen hagy a politika, egyébként. És volt már olyan lányismerősöm, aki szintén pórul járt, mert nem érdekelte. Szerintem néha tettesd, hogy érdekel, amiről beszél. Ha amúgy van közös témátok, nem lesz baj ebből.
2014. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja, és hozzáfűzném, hogy fontos, hogy dícsérd is. Bizonyos szempontból könnyen lehet kezelni a férfiakat, a lényeg, hogy ő ne vegye észre, hogy igazából te vezeted őt, és nem ő téged. Sok sikert.
2014. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
elég ha nagyon szép és nem hülye!
2014. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, egyáltalán nem gond ha nem hasonló az érdeklődési körünk. Sokkal érdekesebb ha ő is ért valamihez (mondjuk finomat főzni :D ) és akkor megtanít rá. De ez csak egy példa.. a lényeg, hogy tudjunk beszélgetni mindenről, nem muszáj túl mélyen vagy komolyan de akár ha kifekszünk a csillagok alá, akkor arról. Vagy az ufókról vagy mittudomén. A lényeg, hogy mindig legyen mindkettőnk számára érdekes téma. Egyszer volt egy ilyen barátnőm akit minden érdekelt. Nagyon durva, nem is akartam elhinni. Persze megvoltak a saját kis határai de ez egyáltalán nem gond, minden érdekelte, komolyan.


Sem előtte, sem pedig azóta nem találkoztam még csak hasonló lánnyal sem. Az a baj, hogy a mai lányokat vagy nem érdekli semmi vagy nagyon nem mutatják a külvilág felé.


24/f

2014. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!