Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl féltékeny a barátom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl féltékeny a barátom, mit tegyek? Nem akarom elveszíteni őt.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

8hónapja vagyok együtt a barátommal, nagyon imádom és ő is engem.. De már túlzásba viszi a féltékenységét.. Nem állhatok szóba más pasival, mert azonnal témázik... Megadtam neki a facebook jelszavamat is.. Szinte minden fiú ismerősömre féltékeny. (még rokonokra is.,néha)

Nem adok rá okot h féltékenykedjen, suliban is kerülöm a fiúkat ahogy tudom. Osztálytársamat meg akarta verni, mert a szomszédos utcában lakik, és suli után ugyan azon az úton kell menni ha akarom ha nem.. Direkt átmegyek a bal oldali járdára ha az osztálytásam a jobb oldalin megy... Vannak még hasonló storyk. Akár írhatnék egy egész regényt.. Lényeg az h féltékeny.. Mit tegyek hogy ne legyen az? Köszi a segítséget. 15/L



#barát #Túl féltékeny #nem akarom elveszíteni őt
2014. jan. 7. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Éretlen még egy párkapcsolathoz.
2014. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tökmindegy mit gondolsz ez nem egy kapcsolat. Nem bízik benned és csak irányít téged. Kell ez neked?


A féltékenységgel csak a saját egóját védi és nem a ti érdeketek nézi.


Helyedben elhagynám...

2014. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kisbarack10 ***** válasza:

féltékeny azaza nem bízik benned és ez milyen párkapcsolat már h nem bízol meg a másikban ordisd le a fejét h ezt azonnal hadja abba vagy szakíts vele ez rossz lesz késöbb.

nekem is volt egy ilyen barátom de én világosan megmondtam h azt csinálok amit akarok persze csak ésszel tudom hol a határ és ne szabjon nekem újakat végül is én olyan vagyok h nem szeretem ha megmondják h mit csinálok . a vége az lett h én rúgtam ki persze ilyenkor retkes ri*anc vagyok mert nem ő tette ez velem. de szerintem ha nem megy a beszéddel hagyd ott

2014. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legelőször is beszélj vele normálisan higgadtan. Mondd el neki hogy te szereted nem kell más és nem akarod őt elveszíteni viszont változtasson. Az én barátom is nagyon féltékeny és folyamatosan kombinál ha fiúkról van szó.. De az azért már durva hogy a rokonaidra is féltékeny. Abban meg neki van igaza hogy ne beszélgess más fiúkkal, fiú-lány barátság nincs vagy csak borzasztó ritka és ha neked a barátodra van szükséged akkor hanyagolj más fiúkat. :)
2014. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) megpróbálok vele beszélni.
2014. jan. 7. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy az ő dolga, hogy mit gondol, de ha így folytatja akkor úgy látod nincs értelme. Hatni fog, ha szeret...
2014. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PearlDiver ***** válasza:

Milyen jogon várja el, hogy hűséges legyél, ha ő szemernyit sem bízik benned? Ezt meg kell értenie. És azt is, hogy egy párkapcsolatnak nem arról kell szólnia, hogy hogy szorítjuk korlátok közé egymást, hanem hogy szabadon döntünk újra és újra a párunk mellett. Ennek van igazi értéke, nem a lelki rabszolgaságnak!

24F

2014. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Ő nem szeret téged, hanem birtokol. És mi az hogy igaza van abban, hogy ne beszéljen más fiúkkal? Jézusom, hol élnek itt egyesek. Egy ellenkező neművel nem csak arról lehet beszélgetni, hogy szex, szex, dugás, randizunk, tetszel, stb... Létezik férfi és nő között barátság, de ha beszélsz valakivel az azért még koránt sem barátság. Megcsalás meg még úgy sem.

Nos. A barátod egy betegesen féltékeny, pszichopata (meg akar verni valakit, mert a szomszéd utcában lakik és egyfelé mentek haza). Nem tudom mit szeretsz ebben az alakban, mert egy ilyen emberben semmi szerethető nincs. Jó úton haladsz afelé, hogy egyszer majd a helyre kis felesége legyél egy olyan gyökérnek, aki hetente háromszor agyonver nehogy valaki szemet vessen rád. Nem kell az ilyen p..öcsökkel szépen beszélni, normálisan leülni. Felesleges, mert az alacsony önbecsülésének, kicsiny önbizalmának és birtoklási vágyának hála, nem fog változni semmit. Az ilyennek azt kell mondani, szivem, menj a pics.ába, elegem van abból, hogy folyton zsarnokoskodsz, nem vagyok a tulajdonod. Világos? De sok sikert a beszélgetéshez. Biztosa hatékony lesz. Hiszen már a facebook jelszavad is megadtad neki. ....

Inkább küldd el pszichológushoz... És ha már ott vagy, menj be te is.

2014. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

Az utolsónak csak gratulálni tudok.... Te élsz kicsit más világban..

Nem hinném hogy ítélkezni kéne akár a kérdező akár a barátja felett, ettől független még nem ismered őket.

Az meg igaz hogy ne beszélgessen más fiúkkal mégha nem is akar senki senkitől semmit. Ahogy ellenkező esetben se esne jól ha a barátunk más lányokkal jópofizna. Még ha közük sincs egymáshoz.

2014. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!